Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning skolotāju attālinātas mācīšanās pieredze – skolotāju labjūtība

30/03/2020  |  Aktuāli izglītībā

Apkopojumu par eTwinning skolotāju pieredzi un ieteikumiem attālinātas mācīšanās organizēšanu noslēdzam ar svarīgu un bieži nenovērtētu aspektu – skolotāju un skolēnu labjūtību.

Sāc ar pazīstamo!

Ir simtiem dažādu IKT rīku, platformu un saišu, ko izmatot mācīšanā. Tev nav jāizmanto un jāpārzina viss. Sāc ar to, ko jau pazīsti un izmanto, piemēram, e-klasi! Papildini to ar kaut ko jaunu mazās devās, lai nepārslogotu sevi un savus skolēnus!. Iespējams, ka Tev jau ir visi vajadzīgie rīki, lai darbu paveiktu ļoti labi.

Atļauj sev kļūdīties!

Šī situācija ir izaicinājums visiem un Tev nav jābūt perfektam! Atceries, ka šī ir krīzes situācija un pielāgojas visi! Necenties izveidot perfektus uzdevumus, perfektus video vai audio! Iespējams būs arī tādi jautājumi, uz kuriem uzreiz nezināsi atbildi un tas ir pilnīgi normāli. Pieturies pie principa – īsi, konkrēti un laicīgi!

Ieplāno laiku arī sev!

Arī Tev ir nepieciešams laiks atpūtai, ieplāno to! Neesi pieejams visu laiku! Ieplāno konkrētus laiku skolēniem, viņu vecākiem un saviem kolēģiem, kad esi gatavs viņiem pievērsties un tos arī ievēro! Citādi tas var pārvērsties par haosu, kurā Tevi visi “rausta” uz visām pusēm un nekam nepietiek laika.

Pirmo ierakstu pat sadarbības spēku lasi šeit!
Otro ierakstu pat atbalstu skolēniem lasi šeit!

Foto: Pixabay.com by smellypumpy (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi