Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pamatskolu un vidusskolu pedagogus piedalīties nacionālajā projektu partneru tirdziņā

01/08/2022  |  Notikumi
Aicina pedagogus piedalīties nacionālajā projektu partneru tirdziņā pamatskolām un vidusskolām

Vai tev ir azartiski un zinātkāri skolēni, ar kuriem labprāt īstenotu eTwinning projektu, bet trūkst partneru vai ideju projektam? Varbūt tev jau ir lieliska projekta ideja, bet vienīgais, kas iztrūkst, ir partneris projektam? Piedalies eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta organizētajā projektu partneru tirdziņā un atrodi savu partneri vai ideju projektam!

Aicinām piedalīties visu mācību priekšmetu pamatskolu un vidusskolu pedagogus ar jau izstrādātām projekta idejām, kā arī tos, kuriem ir vēlme darboties, bet trūkst idejas un sadarbības partneru. Gaidīti ir gan iesācēji, gan pieredzējuši eTwinning projektu īstenotāji. Šis tiešsaistes tirdziņš palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim – īstenot veiksmīgu projektu!

Lai piedalītos, līdz 17.augusta plkst. 9:00 jāaizpilda reģistrācijas anketa. Pirms tirdziņa sākuma apstiprinātajiem dalībniekiem nosūtīsim e-pastu ar saiti uz Zoom konferenci, kā arī atgādinājuma e-pastu pirms paša tirdziņa. Aicinām pieteikties diviem pedagogiem no vienas izglītības iestādes, lai projekta īstenošanas laikā būtu papildu atbalsts.

Šajā tirdziņā būs iespēja strukturētā veidā:

  • gūt iedvesmu projekta uzsākšanai;
  • atrast savu ideju nacionālam eTwinning projektam;
  • atrast līdzīgi domājušu sadarbības partneri projekta īstenošanai;
  • rast laiku un vietu, lai iesāktu plānot projektu.

Saistītie pasākumi

Ja vēlies īstenot starptautisku projektu, piesakies eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta rīkotajam projektu tirdziņam 25. augustā, kurā piedalīsies skolotāji no Latvijas, Igaunijas, Polijas un Moldovas.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “eTwinning Nacionālais projektu partneru tirdziņš pamatskolas un vidusskolas skolotājiem”
Laiks:
2022.gada 24. augustā plkst. 16:00 – 17:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, vēlams mikrofons un kamera
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „nacionālais projektu tirdziņš”) vai zvanot uz 67358067.

Attēla autors un avots: Anete Lusina, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence). Kadrēts attēls.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi