Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video no eTwinning vebināra par e-grāmatu veidošanu

15/12/2022  |  Notikumi
Pieejams ieraksts no vebināra par kursa “Projekta darbs” īstenošanu kā eTwinning projektu

Vakar eTwinning organizētais vebinārs “Digitālo komiksu un e-grāmatu veidošanas rīki mācību procesā un eTwinning projektos” pulcēja plašu skatītāju skaitu. Vebināra vadītāja Anna Beļska (eTwinning vēstniece, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja) dalījās savā pieredzē dažādu e-grāmatu veidošanā un izmantošanā ikdienas darbā, kā arī eTwinning projektos.  

E-grāmatas rīks, kas piemērota katra zināšanām un spējām

E-grāmata ir lielisks eTwinning sadarbības projekta gala produkts, pie kura var strādāt dažāda vecuma skolēni. Internetā piedāvāto rīku klāsts ir plašs, tāpēc katrai vecuma grupai un skolotāja prasmēm ir iespējams atrast vispiemērotāko. Šī vebinārā dalībnieki iepazina trīs rīkus – Storyjumper, BookCreator un Pixton. Vebināra laikā dalībnieki izpētīja rīku piedāvātās iespējas, izanalizēja rīku priekšrocības un trūkumus, iepazina sadarbības iespējas un gatavu darbu piemērus.

Vebinārā apskatītie rīki:

Storyjumper (0:0019:06)
Bookcreator (19:0637:05)
Pixton (37:0557:18)

Vebināra materiāli un ieraksts

Šoreiz vebinārs bija piepildīts ar reāllaika aktivitātēm un uzdevumiem, tāpēc prezentācijas nav. Skaties video, seko līdzi aktivitātēm un darbībām, lai iemācītos lietot vebināra laikā apskatītos e-grāmatu rīkus!

Citi vebināri par rīkiem

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests pēdējo gadu laikā ir organizējis vairākus tiešsaistes seminārus par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem (IKT). Informāciju par aktuālākajiem IKT rīkiem tagad iespējams atrast vienuviet – IKT rīku infografikā. Ja vēlies izvirzīt sev jaunus mērķus profesionālajā pilnveidē, skaties eTwinning vebināru ierakstus, kuros pedagogi dalās savās zināšanās par konkrētu rīku lietojumu un lietderību mācību darbā.

Šo un citu vebināru ierakstus iespējams noskatīties sadaļā Tālākizglītība vai Vebināru ieraksti. Lai video jaunumus uzzinātu pirmais, dodies uz mūsu YouTube, atrodi mūsu kanālu un spied “Abonēt”.

 

Attēla autors un avots: Perfecto Capucine, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi