Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties eTwinning vebinārā par sadarbību ar dažādiem cilvēkiem projektos

07/02/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Cilvēki galada divās pusēs paspiež viens otram roku.

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pedagogus, izglītības iestāžu pārstāvjus, vadību un citus interesentus šī gada 15. februārī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā par sadarbību ar dažādiem cilvēkiem, grupas dinamiku un to, kā salikt kopā dažādu elementus, lai nokļūtu pie projekta rezultāta. Vebināru  “Kas jāņem vērā, īstenojot projektu kopā ar dažādiem cilvēkiem?” vadīs Joanna Kristīne Golubeva, profesionāls integrālais koučs un personības attīstības prasmju  trenere. Vebinārs ir bez maksas.

Par vebināru

Cilvēki ir ļoti dažādi un ne vienmēr ir viegli ar visiem sadarboties. Cilvēkiem atšķiras izpratne par laiku – vienam “tūliņ” ir pāris stundas, citam tās ir dienas. Kamēr ar vieniem kolēģiem ir bauda sastrādāties un visi darbi iet no rokas, ar citiem tās liekas kā mokas. Kāda ir sadarbības panākumu atslēga? Kā palīdzēt sev un kolēģiem īstenot pēc iespējas veiksmīgāku projektu? Ko ir iespējams mainīt un uzlabot? Piedalies eTwinning organizētajā vebinārā par sadarbības īstenošanu ar dažādiem cilvēkiem! Pasākuma laikā uzzināsi:

  1. Kā cilvēki uztver laiku? Kāpēc daži kavē, bet citi vienmēr ir laikā?
  2. Rezultāts, process, detaļas un iespējas. Kā salikt visu kopā, lai projekts tiek pie rezultāta?
  3. Koučinga tehnika – 4 plānošanas jautājumi.
  4. Grupu dinamika – īsi par to, kas notiek grupās un komandās viena projekta ietvaros.

Vebināra dalībnieki iepazīsies ar teoriju un praktiskiem uzdevumiem, kurus var pildīt individuāli un grupās jebkurā projekta stadijā.

Vebināru vadīs Joanna Kristīne Golubeva. Joanna ir profesionāls integrālais koučs un personības attīstības prasmju  trenere. Izstrādājusi vairākas asociatīvās kartītes “Kurpes” un “Personību stāsti”, tagad top “Tarakāni” par cilvēku iekšējiem šķēršļiem, viena no grāmatas “Koučinga tehnikas” autorēm. Joanna palīdz klientiem atklāt viņu pašu unikalitāti, atrast jaunus skatu punktus un atvadīties no steriotipiem par sevi vai kādu citu.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Kas jāņem vērā, īstenojot projektu kopā ar dažādiem cilvēkiem?”
Laiks:
2023.gada 15. februāra plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: Fauxels, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi