Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Starptautiskais seminārs Somijā par programmēšanu sākumskolā

12/09/2017  |  Pieteikšanās mācībām

Programmēšana sākumskolā ir ne tikai iespējama, bet ļoti interesanta. Ja strādā sākumskolā un vēlies uzsākt eTwinning projektu ar kolēģiem no Lietuvas, Igaunijas vai Somijas, līdz 2.oktobrim piesakies mācībām Somijā!

Seminārs “Programmēšana un datordomāšana sākumskolā” no šī gada 9.līdz 11.novembrim notiks Helsinkos, Somijā. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 2.oktobris (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Somijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotāji mācīsies, kā sākumskolas priekšmetos integrēt programmēšanu un projektu metodi, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus izglītībā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Programma

Svarīgākais par semināru

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Somijas
Tēma: “Programmēšana un datordomāšana sākumskolā”
Laiks: 2017.gada 9.līdz 11.novembris
Vieta: Helsinki, Somija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 6 skolotāji

Prasības pretendentiem

  • Sākumskolas skolotājs ar interesi par programmēšanu
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Helsinki – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Somijā”) vai zvanot uz 67358067.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi