Izvēlne

Ko tālāk?

Radošas mācību metodes tieši Tavam mācību priekšmetam, tehnoloģijas un tiešsaistes rīki, starptautiskā sadarbība, projektu metode – tās ir tikai dažas no tēmām, kuras eTwinning skolotāji apgūst nacionāla un starptautiska mēroga pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Izvēlies sev piemērotāko!

Uz leju

Lai veiksmīgi īstenotu eTwinning skolu sadarbības projektus, apgūtu jaunas mācību metodes un papildinātu savu profesionālo pieredzi, eTwinning Tev piedāvā dažādas mācības, kursus un seminārus. eTwinning mācības vada pieredzējuši eTwinning vēstnieki, kā arī dažādu nozaru eksperti, kuri palīdz ne tikai uzbūvēt eTwinning projektus un iepazīt eTwinning platformas, bet arī parādīs jaunas mācību metodes un veidus, kā mācību procesā jēgpilni izmantot IKT rīkus. eTwinning par veiksmīgu dalību izsniedz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides apliecības (6h līdz 24h apjomā par pasākumu).

Informācija par aktuālajiem pasākumiem

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt