Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

EUN aicina skolotājus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā par drošību internetā

16/01/2018  |  Pieteikšanās mācībām

European Schoolnet mācību akadēmija sadarbībā ar Eiropas drošāka interneta centriem aicina dažādu priekšmetu skolotājus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā vairāku nedēļu garumā, lai izprastu, ar kādiem riskiem bērni un jaunieši sastopas internetā un palīdzētu viņiem tos risināt. Īpaša uzmanība tiks pievērsta “viltus ziņu” fenomenam.

Šī tiešsaistes (MOOC) kursā paredzēti šādi moduļi:

  1. Ievads interneta drošībā
  2. Medijpratība un “viltus ziņas”
  3. Kiberterorisms
  4. Attiecības tiešsaistē un “sekstings”
  5. Naida runa un radikalizācija

Kurss ilgs 7.5 nedēļas, sākot ar šī gada 6.februāri. Lai tajā piedalītos, jāreģistrējas European Schoolnet Academy . Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem European Schoolnet izdotu apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy tīmekļa vietne

Foto: Pixabay.com by methodshop (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi