Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties tiešsaistes kursā par Eiropas kultūras mantojumu

06/12/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Vai zināji, ka vari izmantot kultūras mantojumu, lai uzlabotu savu skolēnu prasmes un padarītu stundas aizraujošākas? Piedalies piecu nedēļu tiešsaistes kursā “Europeana Tavā klasē: 21. gadsimta prasmju veidošana caur digitālo kultūras mantojumu”, kas sākas jau 2020.gada 13.janvārī!

European Schoolnet mācību akadēmija sadarbībā ar digitālo ES kultūras mantojuma platformu Europeana aicina dažādu priekšmetu skolotājus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā par Eiropas kultūras mantojumu un tā izmantošanu mācību procesā, lai uzlabotu skolēnu prasmes.

Šajā tiešsaistes (MOOC) kursā skolotāji:

  • Izpratīs, kāpēc ir svarīgi Eiropas kultūras mantojumu integrēt izglītībā
  • Uzzinās, kā savās mācību stundās izmantot ES kultūras mantojuma Europeana kolekciju iespējas
  • Apgūs Europeana platformu iemācīsies tajā orientēties
  • Izpētīs un apgūs dažādas Europeana lietotnes, rīkus un materiālus
  • Iemācīsies ar Europeana kolekciju palīdzību izveidot mācību aktivitātes

Kurss ilgs 7.5 nedēļas, sākot ar šī gada 13.janvāri. Lai tajā piedalītos, jāreģistrējas European Schoolnet Academy. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem European Schoolnet izdotu apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy tīmekļa vietne

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt