Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties tiešsaistes kursā par neformālās izglītības metodēm

10/01/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Skolēni mācās ne tikai skolā, bet arī caur neformālo izglītību un ikdienējo mācīšanos. Ja vēlies uzlabot savu mācīšanas stilu un mācību procesā iesaistīt katru klases skolēnu, līdz 21.janvārim piesakies bezmaksas tiešsaistes kursam “Yes I can” – Empowering Student Learning”.

European Schoolnet mācību akadēmija aicina dažādu priekšmetu skolotājus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā, lai apgūtu neformālās izglītības metodes, personalizētas mācīšanās un mācīšanos sadarbojoties.

Šajā tiešsaistes (MOOC) kursā skolotāji iemācīsies:

  • Kā iedrošināt skolēnus sasaistīt formālo, neformālo izglītību un ikdienējo mācīšanos
  • Kā iedrošināt skolēnus atklāt savas spējas
  • Kā mācīt, atbilstoši skolēnu vajadzībām un interesēm
  • Kā organizēt grupu darbu klasē, lai veicinātu skolēnu 21.gs prasmes, piemēram, problēmu risināšanu, radošumu.

Kurss ilgs 5.5 nedēļas, sākot ar šī gada 21.janvāri. Lai tajā piedalītos, jāreģistrējas European Schoolnet Academy. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem European Schoolnet izdotu apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi