Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EUN tiešsaistes kursā par dabaszinātņu priekšmetu integrēšanu citos mācību priekšmetos

22/08/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties EUN tiešsaistes kursā par dabaszinātņu priekšmetu integrēšanu citos mācību priekšmetos

European Schoolnet (EUN) mācību akadēmija sadarbībā ar kopienu zinātniskajai izglītībai Eiropā “Scientix” aicina visu priekšmetu skolotājus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā (MOOC) par ZTIM (zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātnes un matemātikas; angļu valodā – STEM) priekšmetu integrēšanu visās mācību stundās. 

Kursa saturs

Vai tu vēlaties iemācīties savās stundās integrēt ZTIM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātika) un palīdzēt skolēniem attīstīt zinātniskās, matemātikas un problēmu risināšanas prasmes? Pievienojies šim tiešsaistes kursam un uzzini, kā iepazīstināt bērnus ar zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātikas priekšmetiem pirmsskolas izglītībā, pamatizglītībā un vidējā izglītībā. Palīdzi saviem skolēniem, kopā ar viņiem risinot reālas problēmas, kas viņus motivēs iesaistīties dažādos sarežģītos procesos un pilveidot savas zināšanas.  

Kursa laikā varēsi izpētīt praktiskas aktivitātes un idejas, kas balstītas reālās pasaules problēmās. Dalībnieki iepazīsies ar gataviem ZTIM stundu plāniem, kurus ir izveidojuši un pārbaudījuši citi skolotāji, kā arī ar resursiem un izaicinājumiem, lai palielinātu skolēnu zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas nākotnē.

Mērķi:

  • Saprast ZTIM nozīmību klasē neatkarīgi no audzēkņu vecuma vai mācību priekšmeta.
  • Iegūst informāciju par ZTIM prasmēm, kas nepieciešamas nākotnes profesijām.
  • Pētīt, kā mācīt ZTIM pirmsskolas izglītībā, pamatskolā un vidusskolā visās mācību stundās.
  • Uzziniet par zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātnes un matemātikas mācīšanu, izmantojot reālas dzīves izaicinājumus un uz problēmu risināšanu balstītu pieeju.

Šis ir pašvadīts kurss, taču ir daži termiņi, kuriem jāpievērš uzmanība (testiem un/vai atgriezeniskās saites aktivitātēm).

Kurss ilgs piecas līdz sešas nedēļas, aptuvenais apjoms – 25 stundas.

Kursa moduļi:

  1. modulis: Iepazīšanās ar kursu (atvērts 12.09.2022)
  2. modulis. Novatoriska pedagoģiskā pieeja mācot ZTIM priekšmetus (atvērts 19.09.2022)
  3. modulis. ZTIM prasmes un domāšanas veids (atvērts 26.09.2022)
  4. modulis: Izveido mācību stundu plānus un iesaisti skolēnus (atvērts 03.10.2022)

Mērķauditorija

Kurss izstrādāts priekš pirmsskolas skolotājiem, saķumskolas, pamatskolas un vidusskolas skolotājiem, kuri nemāca ZTIM priekšmetus. 

 

Tēma: STEM Out of The Box: A STEM Approach to Non-STEM Subjects” 
Norises laiks: 12.09.2022. – 20.10.2022.
Darba valoda: angļu
Moderatori: Miriam Molina, Jelena Milenkovic

Lai piedalītos kursā, jāreģistrējas European Scoolnet Academy portālā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem European Schoolnet izdotu apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy izglītības portāls. Citi kursi, vebināri un pasākumi atrodami eTwinning Ziņu sadaļā. 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi