Izvēlne

eTwinning digitālās nedēļas mācības par virtuālās realitātes tehnoloģijām

28.03.2019
camera
78 Foto

Marta beigās visā Eiropā aktīvi atzīmēja Digitālo nedēļu, kuras ietvaros Eiropas skolu sadarbības tīkls eTwinning sadarbībā ar Samsung organizēja nebijušas mācības skolotājiem par virtuālās realitātes izmantošanu skolā un mācību projektos.

Mācību mērķis ir sniegt skolotājiem pieredzi un pamatiemaņas paplašinātās realitātes (AR- augmented reality) un virtuālās realitātes (VR – virtual reality) iespēju integrēšanai un izmantošanai skolā un mācību procesā. Divu dienu garumā skolotāji apguva virtuālās realitātes briļļu iestatīšanu un lietošanu, vides un lietotņu pielāgošanu, kā arī satura izstrādi virtuālās realitātes lietotnēm. Tāpat mācību ietvaros skolotāji izstrādāja eTwinning projektu saistībā ar aplūkoto tēmu. Trešajā, mācību noslēguma dienā, skolotāji savas projektu idejas prezentēja un kopā ar jomas profesionāļiem diskutēja par virtuālās realitātes iespējām skolā.


arrow left uz galerijām
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt