Marta beigās visā Eiropā aktīvi atzīmēja Digitālo nedēļu, kuras ietvaros Eiropas skolu sadarbības tīkls eTwinning sadarbībā ar Samsung organizēja nebijušas mācības skolotājiem par virtuālās realitātes izmantošanu skolā un mācību projektos.
Mācību mērķis ir sniegt skolotājiem pieredzi un pamatiemaņas paplašinātās realitātes (AR- augmented reality) un virtuālās realitātes (VR – virtual reality) iespēju integrēšanai un izmantošanai skolā un mācību procesā. Divu dienu garumā skolotāji apguva virtuālās realitātes briļļu iestatīšanu un lietošanu, vides un lietotņu pielāgošanu, kā arī satura izstrādi virtuālās realitātes lietotnēm. Tāpat mācību ietvaros skolotāji izstrādāja eTwinning projektu saistībā ar aplūkoto tēmu. Trešajā, mācību noslēguma dienā, skolotāji savas projektu idejas prezentēja un kopā ar jomas profesionāļiem diskutēja par virtuālās realitātes iespējām skolā.
Kontakti
Tālr: 67356254
Fakss: 67358067
Mūkusalas 41 (2. stāvs),
Rīga, LV-1004, Latvija
Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.
Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.