Izvēlne

eTwinning konferencē apbalvo labākos skolu sadarbības projektus

17.10.2018
camera
117 Foto

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 13. oktobrī Rīgā, “People Work” telpās, rīkoja Nacionālo eTwinning konferenci, kurā prezentēja sešus pagājušā mācību gada veiksmīgākos skolu sadarbības projektus un apbalvoja konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2018” uzvarētājus. Tāpat dalībnieki konferences ietvaros kopā ar Fintech uzņēmuma “Mobilly” dibinātāju un padomnieku Normundu Bergu diskutēja par tehnoloģiju ietekmi uz nākotnes darbu “Vai roboti mums atņems darbu?”, bet skolotāja un karikatūrista Bruno Baha vadībā izpētīja un paši izmēģināja, kā vizuālos elementus un karikatūras izmantot savās stundās.

Nacionālo eTwinning balvu 2018 nacionālo projektu kategorijā ieguva Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolas projekts “Kustība PA”, kas īstenots kopā ar Preiļu 1. Pamatskolu. Nacionālo eTwinning balvu 2018 starptautisko projektu kategorijā ieguva Kalnciema vidusskolas projekts “Math code” Skatītāju balvu ieguva Siguldas pilsētas vidusskolas projekts “My international garden – the travelling seed”.


arrow left uz galerijām
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt