Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams ieraksts no vebināra par tiešsaistes rīkiem mācību procesā sākumskolā

10/03/2022  |  Notikumi
Pieejams ieraksts no vebināra par tiešsaistes rīkiem sākumskolās

9. martā norisinājās eTwinning organizētais vebinārs “Tiešsaistes rīki un platformas mācību procesam sākumskolā”, kura laikā eTwinning vēstniece un Bauskas Valsts ģimnāzijas sākumskolas skolotāja Līga Bajāre palīdzēja dalībniekiem mierīgā gaisotnē apgūt jaunas prasmes radošam un mūsdienīgam mācību procesam.

Rīki sākumskolā

Vebināra laikā dalībnieki iepazinās un praktiski izmēģināja dažādas digitālus rīkus un platformas, ko var pielietot ikdienas mācību procesā sākumskolas klasēs. Vebināra vadītāja Līga Bajāre dalījās arī ar praktiskiem padomiem no pieredzes, kādi ir lielākie šķēršļi sākot izmantot tiešsaistes rīkus sākumskolā, ar ko jārēķinās attiecībā uz vecāku palīdzību un atbalstu, kā arī deva noderīgus padomus, lai tiešsaistes rīku izmantošana būtu lietderīga, jēgpilna un  nekļūtu par apgrūtinājumu.

Rīki, kurus apskatīja vebināra laikā:

Saistītie pasākumi

23. martā plkst. 18:00 notiks tiešsaistes seminārs Nearpod rīks interaktīvas mācību stundas veidošanai”. Tiešsaistes seminārs piedāvā iespēju uzzināt un praktiski izmēģināt tiešsaistes rīka Nearpod platformu, kas piedāvā daudzus mācību stundas prezentācijā iebūvētus formatīvās vērtēšanas digitālos instrumentus, lai vadītu mācīšanos efektīvāk un uzlabotu izglītojamo rezultātus klātienes, attālinātajās un hibrīdstundās.
Vada: eTwinning vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja Anna Beļska.

Vebināra materiāli un ieraksts

L. Bajāres prezentācija – lejupielādē un seko līdzi (PDF). 
Saite uz Padlet sienu: https://padlet.com/bajareliga82/6gvo7yrcoxi0kapd.

 

Šo un citu vebināru ierakstus iespējams noskatīties sadaļā Tālākizglītība vai Vebināru ieraksti. Lai video jaunumus uzzinātu pirmais, dodies uz mūsu YouTube, atrodi mūsu kanālu un spied “Abonēt”.

Attēla autors un avots: Pavel Danilyuk, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi