Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Iesaisties eTwinning pavasara kampaņā par klimata pārmaiņām

11/03/2020  |  Notikumi

No 2. līdz 31.martam visā Eiropā notiek eTwinning pavasara kampaņa par šī gada tēmu “Klimata pārmaiņas un vides problēmas”. 2020.gada pavasara kampaņa, kuras mērķis ir vairot izpratni par klimata pārmaiņām un vides problēmām, organizējot pasākumus savās skolās un klasēs.

Kā var iesaistīties?

Autorizējies eTwinning Live un ieskaties speciālajā kampaņas lapā, kas izcelta mājas lapā! Tā veltīta gan iesācējiem, gan pieredzējušiem eTwinning dalībniekiem. Lapā būs pieejamas aktivitātes un resursi, lai uzzinātu vairāk par klimata pārmaiņām un vides problēmām, kā arī eTwinning.

Aktivitāšu paraugi

eTwinning vēstnieki ir izveidojuši pasākumu paraugus ar aktivitāšu piemēriem, kas var palīdzēt kā iedvesma pasākumiem stundās vai skolā. Tie paredzēti pamatskolai un vidusskolai un aplūko četras dažādas tēmas. Speciālas vadlīnijas paredzētas profesionālās izglītības skolotājiem. Visus piemērus var aplūkot kampaņas sadaļā “Ceļveži”. Neaizmirsti norādīt savu pasākumu kartē!

Kampaņas ietvaros var piedalīties arī eTwinning Live tiešsaistes seminārā:
12. marts, pl. 18:00 (pēc LV laika): Eko Skolas

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi