Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Iespēja pieteikties starptautiskam semināram par ilgtspējīgu Erasmus+ projektu īstenošanu

19/03/2024  |  Pieteikšanās mācībām

No 2024. gada 3. līdz 6. jūnijam Zviedrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tematisko semināru ““Zaļā akreditācija”: padariet savu Erasmus plānu videi draudzīgāku” (“Green Accreditation”: Greening your Erasmus plan), kas notiks Stokholmā, Zviedrijā.

Semināru organizē, lai paplašinātu zināšanas un izpratni, kā arī diskutētu par ilgtspējas aspektiem Erasmus+ projektos.

Pasākumā dalībnieki:

  • uzzinās par iespējām īstenot Erasmus+ projektus ilgtspējīgā veidā;
  • izzinās dažādus instrumentus zaļās stratēģijas īstenošanai savā organizācijā;
  • dalīsies ar labās prakses piemēriem un idejām par Erasmus+ projektu ilgtspējīgāku vadīšanu;
  • veidos starptautiskus kontaktus un iegūs potenciālos partnerus nākotnes projektiem.

Semināram aicināti pieteikties akreditētas organizācijas skolu izglītības (SCH), profesionālās izglītības un apmācības (VET), pieaugušo izglītības (ADU) sektorā, kuras ir ieinteresētas īstenot ilgtspējīgus Erasmus+ programmas projektus.

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.  Pasākuma darba valoda – angļu.

Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 8. aprīlim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama viena vieta.

Atbalstītajam dalībniekam tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (nakšņošana) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Pasākums tiek finansēts no 2024. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi