Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Iespēja pieteikties Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammas semināram Islandē

28/03/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Islandes pludmales skats
Jonathan Schmer no Pexels.com

Šogad no 18. līdz 20. septembrim Islandē, Hveragerði, notiks kontaktseminārs ieinteresēto organizāciju un iestāžu pārstāvjiem, kuri darbojas vai plāno iesaistīties Ziemeļvalstu valodu mācīšanā un popularizēšanā, un kuri vēlētos sadarboties ar šajā jomā strādājošām izglītības iestādēm un organizācijām citās Ziemeļu un Baltijas valstīs.

Seminārs paredzēts, lai palīdzētu atrast partnerus un izstrādātu projektu ieceres Nordplus Zemeļvalstu valodu projektiem, kurus varēs iesniegt gadskārtējā Nordplus projektu konkursā 2024. gada 1. februārī.

Pieteikšanās semināram norit līdz 2023. gada 30. aprīlim, aizpildot pieteikuma formu.

Semināra dalībnieki var būt skolotāji un izglītības iestāžu darbinieki, vadītāji un vadība no pirmsskolas izglītības iestādēm, pamatskolām un vidusskolām, pieaugušo izglītības iestādēm, augstskolām, nevalstiskam organizācijām un privātiem uzņēmumiem, kuri darbojas gan formālās, gan neformālās izglītības jomā.

Seminārā kopumā ir paredzami ap 50 dalībnieku no visām Nordplus programmas dalībvalstīm. Apstiprinātajiem semināra dalībniekiem ceļa un uzturēšanās izdevumus apmaksās no Nordplus programmas līdzekļiem. Kontaktseminārs notiks skandināvu (zviedru, dāņu un norvēģu) valodās, nepieciešamības gadījumā nodrošinot tulkojumu angļu valodā.

Plašāka informācija par semināru atrodama mājaslapā nordplusonline.orgNordplus jaunumiem var pierakstīties šeit.

Kontaktpersona VIAA:
Linards Deidulis
Vecākais projekta vadītājs
+371 67830837
linards.deidulis@viaa.gov.lv
Informācija avots: VIAA

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi