Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties European Schoolnet tiešsaistes kursā par integrētu STEM priekšmetu mācīšanu

22/07/2021  |  Pieteikšanās mācībām

European Schoolnet (EUN) mācību akadēmija aicina pedagogus piedalīties piecu nedēļu tiešsaistes kursā (MOOC), kurā būs iespēja uzzināt par nepieciešamajām prasmēm un zināšanām, lai sasaistītu vairākus STEM priekšmetus mācību procesā.

 Kursa saturs

Šis kurss ir piemērots sākumskolas, pamatskola sun vidusskolas skolotājiem  ar visu līmeņu pieredzi, kuri ir ieinteresēti iemācīties pāriet no izolētām fizikas, ķīmijas, bioloģijas, dabaszinātņu, tehnoloģiju, inženierzinātņu un matemātikas stundām uz īstu integrētu STEM priekšmetu mācīšanu ne tikai savā starpā, bet arī piesaistot citas disciplīnas. Kursa laikā runās par inovatīvo pedagoģiju, kontekstualizēs STEM priekšmetos iegūtās zināšanas reālajā dzīvē. Kursa laikā tiks demonstrēti reāli un praktiski piemēri, kā citi skolotāji ir ieviesuši un notestējuši integrētos STE(A)M mācību plānus. Kā arī tiks apskatītas dažādas ar STEM priekšmetiem saistītās profesijas un iemaņas, kas nepieciešamas, lai attīstītu karjeru šajā nozarē.

Kursa dalībniekiem pieejama Facebook grupas, lai būtu vieglāk dalīties ar savām idejām un pieredzi: sākumskolas grupa un pamatskolas/vidusskolas grupa.

Lai pielāgotos dažādu vecuma posmu specifikai, kurss ir sadalīts:

Kursa moduļi:

  1. Iepazīšanās ar integrēto STE(A)M mācīšanu un saistošajām pedagoģijas praksēm
  2. STEM priekšmeti un kā STEM karjeras ir kontekstualizētas skolās
  3. Integrētā STEM mācīšanas scenāriji
  4. Sava mācību plāna izveide un atgriezeniskā saite.

Tēma: “Integrated STEM Teaching”
Norises laiks: 25.10.2021. – 1.12.2021.
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: Kurss atvērts visiem pedagogiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas.

Lai piedalītos kursā, jāreģistrējas European Scoolnet Academy portālā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību. Tiem, kuri sekmīgi pabeidza kursu “STEM is everywhere”, būs iespēja saņemt speciālu apliecinājumu.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy izglītības portāls

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi