Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Jauni skaidrojoši video par eTwinning projektu īstenošanu

26/11/2020  |  Aktuāli izglītībā

Iespējams, ka rudenī jau pamanīji, ka eTwinning projektu atbalstam izdevām jauno “Projekta dienasgrāmatu”, kas ir lielisks palīgs skolotājiem eTwinning projektu īstenošanā. Papildus atbalstam kopā ar eTwinning vēstniekiem Edīti Sarvu (Limbažu Valsts ģimnāzija) un Oskaru Kaulēnu (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija) esam izveidojuši 3 video:

  1. Kas ir eTwinning mācību projekts un kā to īstenot?
  2. eTwinning projekta vērtēšanas kritēriji
  3. eTwinning projekta plānošana (Edīte un Oskars modelē projekta plānošanu)

Ceram, ka šie video palīdzēs rast atbildes uz dažādiem ar projektu metodi saistītiem jautājumiem un iedvesmos uzsākt jaunus projektus!

Kas ir eTwinning mācību projekts un kā to īstenot?

eTwinning projekta vērtēšanas kritēriji

eTwinning projekta plānošana

Ieskaties eTwinning projekta rokasgrāmatā

Ja vēlies uzzināt vairāk par eTwinning projektu plānošanu, ieskaties mūsu veidotajā eTwinning “Projekta rokasgrāmatā”! Tā noderēs skolotājiem, kuri vēlas mācību procesā izmantot projektu metodi, īstenot nacionālus un starptautiskus eTwinning mācību projektus.

Tajā atradīsi informāciju par to:

  • kā plānot mācību projektus skolēniem;
  • kam pievērst uzmanību, lai projekts izdotos;
  • kādu atbalstu un iespējas eTwinning sniedz skolotājiem.

Rokasgrāmatā ietverti soļi projekta plānošanai, izmantojot eTwinning projektu vērtēšanas kritērijus, veiksmīgu projektu un mācību metožu piemērus, kā arī projektos biežāk sastopamos izaicinājumus. Skaidrots, kam jāpievērš uzmanība, lai projekts izdotos. Ieteikti projektu nepieciešamībām atbilstoši brīvpieejas IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) rīki (jāņem vērā, ka rīku pieejamība un lietošanas nosacījumi var laika gaitā mainīties). Rokasgrāmatas noslēgumā var iepazīties ar atbalstu un iespējām, ko skolotājiem piedāvā eTwinning.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt