Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties mācībās par Khan Academy aritmētikas kursu

03/08/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Tiešsaistes mācību saturs

Šogad Latvijā savu darbību uzsāka IT Izglītības fonda un Khan Academy ar Accenture Baltijā atbalstu īstenotais projekts. Šīs mācību vietnes saturs pamazām tiek publicēts arī latviešu valodā. Kā sava projekta turpinājumu, IT Izglītības fonds organizē mācības tiešsaistē, lai detalizētāk iepazīstinātu Latvijas pedagogus ar Khan Academy aritmētikas kursu, tā saturu un plašajām pielietošanas iespējām matemātikas stundās no 1. līdz 6. klasei. Kusā apgūto pedagogi var integrēt savās mācību stundās.

 

Tēma: Khan Academy mācības par aritmētikas kursu

Norises laiks: 2021. gada 18. un 19. augustā. Divu stundu mācības dažādos laikos (var izvēlēties sev piemērotāko variantu).

  • 18. augustā plkst. 10:00-12:00
  • 18. augustā plkst. 14:00-16:00
  • 19. augustā plkst. 11:00-13:00

Pieteikšanās: līdz 2021. gada 10. augustam.

Pieteikties kursam var aipildot reģistrācijas anketu: bit.ly/KhanAcademyLV. Vietu skaits mācībās ir ierobežots.

Mācību ilgums: 2 stundas

 

Piesakoties apmācībām, aicina reģistrēties arī Khan Academy latviešu valodas lapā, kas šobrīd darbojas testa režīmā, un ir pieejama šajā adresē: https://preview–lv.khanacademy.org. Mēs jūs aicinām jau tagad reģistrēties platformā, lai iepazītu tās saturu un piedāvātās iespējas. Vērtīgi būtu ieskatīties arī angļu valodā pieejamajā Khan Academy platformā.

Khan Academy latviešu valodas lapa šobrīd darbojas testa režīmā, un ir pieejama šajā adresē: https://preview–lv.khanacademy.org. Mēs jūs aicinām jau tagad reģistrēties platformā, lai iepazītu tās saturu un piedāvātās iespējas. Vērtīgi būtu ieskatīties arī angļu valodā pieejamajā Khan Academy platformā. Pastāstam, ka tuvākajā laikā Khan Academy latviešu valodas lapas adrese mainīsies uz https://lv.khanacademy.org, kas arī būs pastāvīgā lapas adrese. Mainoties lapas adresēm, atkārtota reģistrācija nebūs nepieciešama, lietotāja uzkrātie dati tiks uzturēti un nepazudīs. (Pagaidām pieslēgšanās ar Facebook pasi nedarbojas, un ir jāizvēlas kāda no citām pieslēgšanās metodēm.)

Par organizatoriem:

Khan Academy kopš 2008. gada ir pasaulē plaši pielietots pašvadītas mācīšanās rīks, kura saturu izstrādājuši augsta līmeņa tehnoloģiju un izglītības jomas speciālisti. Tajā ir pieejams mācību saturs no pirmsskolas līdz 12. klasei, tādos mācību priekšmetos kā matemātika, programmēšana, fizika, ķīmija, bioloģija, ekonomika, vēsture un māksla. Mācību platformā ir ietverti dažādi uzdevumi, video, viktorīnas un pārbaudes darbi. Khan Academy var pielietot gan jaunas mācību vielas apguvei, gan esošo zināšanu nostiprināšanai. Tajā bezmaksas var reģistrēties skolēni, skolotāji, kā arī vecāki.

IT Izglītības fonda pirmais projekts Start(IT) ir sociāls izglītības projekts, kura mērķis ir attīstīt skolēnu, pedagogu digitālās prasmes. Start(IT) ikvienam piedāvā bez maksas apgūt datoriku un programmēšanas pamatus portālā www.startit.lv, kuru vidēji gadā apmeklē 60 000 unikālie lietotāji. Šajā portālā skolēniem, studentiem, skolotājiem pieejamas datorikas mācību programmas un izsmeļoši mācību materiāli, kas 2015.gadā sadarbībā ar VISC tika aprobēti 153 Latvijas skolās. Tāpat Start(IT) regulāri organizē datorikas un programmēšanas mācības un pasākumus, kurus vada dažādu uzņēmumi mentori.

Projektu īsteno IT Izglītības fonds sadarbībā ar Khan Academy un ar Accenture Baltijā atbalstu.

Informācija iegūta no IT izglītības fonda – Start(it).  Prese relīze par aritmētika skursu latviešu valodā. 

 

Attēla autors un avots: Karolina Grabowska, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi