Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties tiešsaistes kursā “Kodē kopā ar eTwinning”

19/09/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties tiešsaistes kursā

eTwinning Centrālais atbalsta dienests aicina visu mācību priekšmetu un visu vecumposmu pedagogus no šī gada 3. līdz 19. oktobrim piedalīties tiešsaistes kursā par kodēšanas prasmju un skaitļošanas domāšanas attīstīšanu eTwinning projektos.

Projekti, aizraušanās, vienaudži un rotaļāšanās. Citiem vārdiem sakot, labākais veids, kā vairot radošumu, ir atbalstīt cilvēkus, kuri strādā pie projektiem, kuru pamatā ir viņu aizraušanās,  sadarbība ar vienaudžiem un rotaļīga ziņkārība. Mičelam Resnikam (Mitchel Resnick, datorzinātnieks)  ir atbildes uz jautājumu, kā kodēšana, sadarbība un radošums var uzlabotu skolēnu sociālās un personīgās prasmes. Vairāk par to uzzini, piedaloties tiešsaistes kursā “Kodē kopā ar eTwinning”.

Kurss piedāvā dažādus resursus un idejas, lai palīdzētu saprast, kāpēc kodēšana un skaitļošanas domāšana ir svarīgi un kā šīs aktivitātes un prasmes ieviest klasē. Kursa laikā Jūs vienlaicīgi mācīsieties kodēt un iepazīsities ar ES Kodēšanas nedēļas (Codeweek) kampaņu un iespēju būt daļai no lieliskas kopienas, kas iedvesmos jūs izveidot kopīgus kodēšanas projektus.

Kursa dalībnieki:

  • Iepazīsies un veidos izpratni par to, ko nozīmē kodēšana un skaitļošanas domāšana.
  • Sapratīs kāpēc kodēšana un skaitļošanas domāšana ir svarīga skolēniem visās vecuma grupās.
  • Iepazīsies un piedalīsies Eiropas Savienības Kodēšanas nedēļā.
  • Izpētīs un dalīsies ar idejām eTwinning kodēšanas projektiem.

Kursa moduļi:

  1. modulis: Iepazīšanās ar kursu
  2. modulis: Iesildīšanās
  3. modulis: Kodēšanas aktivitātes
  4. modulis: Padziļinātas zināšanas kodēšanā
  5. modulis: Izvērtēšana

Īsumā par kursu

Tēma: “Let’s Code with eTwinning”
Norises laiks: 03.10.2022. – 19.10.2022.
Kursa ilgums: 2 nedēļas un 2 dienas
Kursa apjoms: 3-5 stundas nedēļā, kopā 8-10 stundas
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: Visu mācību priekšmetu skolotāji, neatkarīgi no skolēnu vecuma.

Kā piedalīties?

Pieteikties tiešsaistes semināram ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi Academy EU platformai. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu. Pieteikšanās kursam notiek EU Academy lapā, spiežot uz dzeltenu pogu “Enroll” zem kursa attēla. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību un žetonu. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: EU Academy portāls

 

Attēla autors un avots: Christina Morillo no Pexels.com (Creative Commons licence).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi