Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Skolotāji tiekas tiešsaistes kontaktu veidošanas mācībās

19/08/2021  |  Notikumi

Līdz mācību gadam palicis nepilns mēnesis un tā ir lieliska iespēja saplānot un īstenot kādu eTwinning projektu ar saviem skolēniem, tāpēc 16.augustā piedāvājām skolotājiem no Latvijas, Polijas un Serbijas iespēju satikties virtuāli eTwinning starptautiskajās tiešsaistes mācībās. Šajā tikšanās reizē skolotājiem bija iespēja strukturētā veidā:

  • Gūt iedvesmu projekta uzsākšanai
  • Atrast savu ideju starptautiskam eTwinning projektam
  • Atrast līdzīgi domājušu partneri projekta īstenošanai
  • Laiku un vietu, lai iesāktu plānot projektu, iepazītos ar eTwinning projektu vērtēšanas kritērijiem un atbalsta iespējām, ko sniedz eTwinning nacionālais atbalsta dienests

Mācību laikā tapa  vairākas lieliskas projektu idejas.

Grandma’s pharmacy – šī projekta ietvaros skolēni no Latvijas un Polijas iepazīs populārākos savas un partnervalsts ārstnieciskos augus, to iedarbību un izmantošanu, kā arī iepazīs to izmantošanu dažādās ēdienu un dzērienu receptēs. Rezultātā skolēni savas nofilmētās receptes un iegūto informāciju par augiem apkopos egrāmatā.

Changes – skolēni no Serbijas, Polijas un Latvijas iepazīs, kā pasaule ir mainījusies pēdējo piecdesmit gadu laikā, uzsvaru liekot tieši uz pārmaiņām, kuras ienesusi tehnoloģiju attīstība un internets. Projekta ietvaros skolēni veidos kopīgu blogu, kurā apkopos savas atziņas un secinājumus par izpētīto.

Desert island ad kit – Projektā skolēni iztēlosies, ka dodas uz vientuļu salu un līdzi var ņemt vienu lietu no grāmatas, videospēles vai filmas, tad skolēni apkopos šo informāciju un izveidos mājaslapu, kurā redzami populārākie objekti. Projektu plāno īstenot divas skolas no Latvijas un viena no Polijas.

 

Ja arī tu vēlies piedalīties kādā no eTwinning partneru tirdziņiem, seko līdzi informācijai sociālajos tīklos un eTwinning.lv lapā.

 

Attēla avots un autors: Julia M Cameron no Pexels.com (Creative Commons licence).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi