Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EUN tiešsaistes kursā par aktīvo mācīšanos

03/12/2021  |  Pieteikšanās mācībām

European Schoolnet (EUN) mācību akadēmija aicina pamatskolas un vidusskolas pedagogus, kā arī skolu vadību piedalīties piecu nedēļu tiešsaistes kursā (MOOC), kas veidots, lai mainītu tradicionālo skolotāja vadīto mācību procesu, veicinot skolēnu aktīvu līdzdalību un iniciatīvu mācību procesā ar elastīgas, novatoriskas vides un atbilstošus IKT rīku palīdzību.

Kursa saturs

Kursa mērķis ir atbalstīt skolotājus, skolu vadību un citas ieinteresētās personas pārejā uz skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību satura apguvē ar elastīgas, novatoriskas mācību vides palīdzību un atbilstošu IKT rīku izmantošanu.

Dalībnieki iepazīsies ar aktīvās mācīšanās teorētisko pamatojumu un principiem, kā arī iemācīsies pielietot aktīvo mācīšanos savās klasēs, tostarp pielāgot esošas mācību telpas un vidi jaunajiem apstākļiem. Kursa laikā dalībnieki uzzinās par mācīšanos ārpus tradicionālā mācību procesa un izveidos savus mācību scenārijus, kurus varēs izmēģināt kopā ar saviem skolēniem.

Šis ir pašvadīts kurss, taču ir daži termiņi, kuriem jāpievērš uzmanība (testiem un/vai atgriezeniskās saites aktivitātēm).

Mācības ilgs piecas ar pus nedēļas, aptuvenais apjoms – 16 stundas.


Kursa moduļi:

  1. Aktīvā mācīšanās (pieejams 17.01.2022.)
  2. Dinamiska klase (pieejams 24.01.2022.)
  3. Mācīšanās ārpus klases/skolas (pieejams 31.01.2022.)
  4. Scenāriju veidošana (pieejams 07.02.2022.)

Tēma: “Active Learning and Innovative Teaching in Flexible Learning Spaces” 
Norises laiks: 17.01.2022. – 23.02.2022.
Darba valoda: angļu

Lai piedalītos mācībās, jāreģistrējas European Scoolnet Academy portālā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību.
Informācijas avots: European Schoolnet Academy izglītības portāls.

Attēla autors un avots: Max Fischer no Pexels.com (Creaive commons licence).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi