Izvēlne

Kvalitātes sertifikāts

Novērtē savu ieguldījumu projektā, piesaki to eTwinning kvalitātes sertifikātam un saņem Eiropas līmeņa apliecinājumu par darbu projektā!

Uz leju

Ja tu darbojies vienā vai vairākos eTwinning projektos un vēlies saņemt novērtējumu par to, piesaki savu projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam! Sertifikātu par projektu piešķir skolotājam, kurš to piesaka. Ja projektā darbojas vairāki skolotāji no iestādes, katrs sertifikātam piesakās individuāli, pieteikumā izvērtējot savu ieguldījumu projektā. Katrs skolotājs mācību gada laikā var iegūt četrus eTwinning Nacionālos kvalitātes sertifikātus.

Pamācība, kā pieteikt projektu Nacionālajam kvalitātes sertifikātam (PDF)

Kāpēc?
Kritēriji
Termiņi
Apliecība

Kvalitātes sertifikāts apliecina Tavus sasniegumus un ieguldīto darbu eTwinning projektā. Sertifikāts apliecina arī skolēnu aktivitāti projektā, tāpat tas apliecina arī skolas iesaistīšanos Eiropas skolu sadarbības projektos.

eTwinning Nacionālais kvalitātes sertifikāts ir galvenais priekšnoteikums Eiropas eTwinning kvalitātes sertifikāta saņemšanai, kā arī, lai savu projektu pieteiktu konkursam “Nacionālā eTwinning balva”.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt