Izvēlne

Kvalitātes sertifikāts

Novērtē savu ieguldījumu starptautiskā projektā, piesaki to eTwinning kvalitātes sertifikātam un saņem Eiropas līmeņa apliecinājumu par darbu projektā!

Uz leju

Ja tu darbojies vienā vai vairākos starptautiskos eTwinning projektos un vēlies saņemt novērtējumu par to, piesaki savu projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam! Sertifikātu par projektu piešķir skolotājam, kurš to piesaka. Ja projektā darbojas vairāki skolotāji no iestādes, katrs sertifikātam piesakās individuāli, pieteikumā izvērtējot savu ieguldījumu projektā. Katrs skolotājs mācību gada laikā var iegūt četrus eTwinning Nacionālos kvalitātes sertifikātus.

Kvalitātes sertifikāts apliecina Tavus sasniegumus un ieguldīto darbu eTwinning projektā. Sertifikāts apliecina arī skolēnu aktivitāti projektā, tāpat tas apliecina arī skolas iesaistīšanos Eiropas skolu sadarbības projektos.

eTwinning Nacionālais kvalitātes sertifikāts ir galvenais priekšnoteikums Eiropas eTwinning kvalitātes sertifikāta saņemšanai, kā arī, lai savu projektu pieteiktu konkursam “Nacionālā eTwinning balva”.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi