Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Laboratorijas darbi bez laboratorijas

19/08/2020  |  Notikumi

Pavasarī skolotāji visā Latvijā saskārās ar nepieciešamību mācību procesu vadīt attālināti, kas lika pārstrukturizēt daudzus praktiskos eksperimentus un laboratorijas darbus. Tāpēc, lai palīdzētu skolotājiem radīt jēgpilnus, attālināti pildāmus darbus, uzticējām Edgaram Bajarunam un Andrim Jenertam vadīt mācības par tēmu “Laboratorijas darbi bez laboratorijas”.

Trīs dienu mācībās skolotājiem bija uzstādīti ļoti ambiciozi mērķi – izveidot jaunus, praktiskus laboratorijas darbus un iekļaut tos eTwinning projektos. Mācības sākās ar trīs visai sarežģītu laboratorijas darbu izpildi. Turpinājumā skolotāji paši definēja strukturēta un laba laboratorijas darba iezīmes, kā arī veidoja laboratorijas darbu idejas, kas sasaistītas ar mācību standartu un labi iekļaujas mācību darba plānā.

Otrajā dienā notika pašu laboratorijas darbu un projektu plānošana. Skolotāji izplānoja projektus par ātruma un kustības pētīšanu, vielmaiņas nozīmi organismā, cieti, saules kustību. Tāpat, katrs dalībnieks veidoja savu laboratorijas darbu, ko pēcāk deva pildīt kolēģim. Rezultātā uzsākti 20 laboratorijas darbi, kas būs vērtīga krātuvīte, uzsākot jauno mācību gadu.

Noslēdzošajā dienā septiņas skolotāju komandas arī reģistrēja un uzsāka jaunus eTwinning projektus, kuros integrēt apkopotās laboratorijas darbu idejas. Lai gan mācības bija pārsātinātas ar saturu un daudzi visus uzdevumus paveica vien vēlā naktī, skolotāji spītēja nogurumam, saglabāja enerģisku atmosfēru un godam prezentēja savas projektu idejas

Skatīt galeriju

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi