Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Mācības par tiešsaistes un klātienes sadarbības metodēm pirmsskolā

16/06/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Sadarbībā tiešsaistē pirmsskolas vecuma skolēniem liekas neiespējama? Līdz 5.jūlijam piesakies eTwinning mācībām “Tiešsaistes un klātienes sadarbības metodes pirmsskolas vecuma skolēniem” un iemācīsies, kā to izdarīt!

Nodarbības no 2020. gada 19.līdz 21.augustam notiks Valmierā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 5.jūlijs (plkst 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.

Ko iemācīsies?

Mācības paredzēts pirmsskolas skolotājiem, lai iepazītu eTwinning sadarbības projektu iespējas, organizējot mācību darbu pirmsskolā. Mācībās skolotāji atradīs sev projektu partnerus un kopīgi iepazīsies ar eTwinning projektu vērtēšanas kritērijiem, veiksmīgiem projektu piemēriem, veidiem, kā organizēt skolēnu sadarbību eTwinning projektos pirmsskolas posmā. Nodarbības vadīs eTwinning vēstnieces Edīte Sarva (Iespējamā Misija) un Kristīna Bernāne (Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa”)

Mācību programma (PDF)

Mērķi:

  1. Atrast partnerus eTwinning projektam
  2. Iepazīties ar veiksmīgiem skolēnu sadarbības piemēriem eTwinning projektos pirmsskolās
  3. Izstrādāt eTwinning projektu plānu saviem skolēniem, ietverot tajā skolēnu sadarbību

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Tiešsaistes un klātienes sadarbības metodes pirmsskolas vecuma skolēniem”
Laiks: 2020.gada 19. – 21.augusts
Vieta: Viesnīca “Wolmar”, Tērbatas 16a, Valmiera
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 20
Nodarbības vada: Edīte Sarva (Iespējamā Misija) un Kristīna Bernāne (Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa”)

Prasības pretendentiem

  • Pirmsskolas pedagogs
  • reģistrējies www.etwinning.net
  • ir interese īstenot eTwinning projektus
  • līdzi jāņem dators (ar iespēju pieslēgt internetu)
  • veselības kontrolei ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”

Noteikumi un izmaksas

eTwinning sedz dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības pirmsskolām”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.

Drošība pasākuma laikā

Pasākums tiks organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un fizisko distancēšanos. Rūpējoties par savu, mācību dalībnieku, JSPA darbinieku un citu viesnīcas viesu/ darbinieku drošību, pasākuma laikā aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos piesardzības pasākumus: dezinficēt rokas, ievērot divu metru distanci un sabiedriskajā transportā lietot sejas aizsargmaskas. Veselības kontroles nodrošināšanai ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”, kā arī sliktas pašsajūtas gadījumā palikt mājās (par to informējot mācību organizatorus).

Foto: Pixabay.com by Skitterphoto (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi