Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Mācības skolotājiem par veselību veicinošiem eTwinning projektiem

17/06/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Ja vēlies apgūt jaunas metodes, kā ar ar eTwinning projekta starpniecību mācīt ar veselību saistītās tēmas un veidot starppriekšmetu saikni, līdz 6.jūlijam piesakies eTwinning mācībām par veselību veicinošiem eTwinning projektiem.

Nodarbības no 2020. gada 12.līdz 14.augustam notiks Siguldā.

Pieteikšanās termiņš – šī gada 5.jūlijs (plkst 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.

Ko iemācīsies?

Seminārs domāts veselības un fiziskās aktivitātes jomas skolotājiem, sociālo zinību skolotājiem, klašu audzinātājiem, atbalsta personālam un veselību veicinošo skolu koordinatoriem, lai iegūtu jaunas metodes, kā ar ar eTwinning projekta starpniecību mācīt ar veselību saistītās tēmas un veidot starppriekšmetu saikni skolēnu mācību sasniegumu veicināšanai.

Izpētot veiksmīgus eTwinning projektu piemērus un eTwinning platformas, dalībnieki izstrādās projektu plānus un veidos savus projektus sadarbībā ar citiem Latvijas skolotājiem.

Mācību programma (PDF)

Mācību mērķi:

  1. Īstenot veselību veicinošu projektu (mācību stundās un ārpusstundu aktivitātēs) ar eTwinning projekta starpniecību, izmantojot dažādus IKT rīkus.
  2. Atrast partnerus eTwinning projektam
  3. Izstrādāt eTwinning projektu plānu saviem skolēniem
  4. Reģistrēt eTwinning projektu

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Veselību veicinošie eTwinning projekti”
Laiks: 2020.gada 12.– 14.augusts
Vieta: Viesnīca “Sigulda”, Pils iela 6, Sigulda
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 20
Nodarbības vada: eTwinning vēstnieces Ineta Lielkalne (Kr.Valdemāra Ainažu pamatskola) un Irina Solončuka (Rīgas Teikas vidusskola)

Prasības pretendentiem

  • Veselības un fiziskās aktivitātes jomas, sociālo zinību skolotājs, klašu audzinātājs, atbalsta personāls un/vai veselību veicinošo skolu koordinators, kas māca skolēnus vecumā no 10 līdz 16 gadiem
  • reģistrējies www.etwinning.net
  • ir interese īstenot eTwinning projektus
  • līdzi jāņem dators (ar iespēju pieslēgt internetu)
  • veselības kontrolei ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”

Noteikumi un izmaksas

eTwinning sedz dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības par veselību veicinošiem projektiem”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.

Drošība pasākuma laikā

Pasākums tiks organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un fizisko distancēšanos. Rūpējoties par savu, mācību dalībnieku, JSPA darbinieku un citu viesnīcas viesu/ darbinieku drošību, pasākuma laikā aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos piesardzības pasākumus: dezinficēt rokas, ievērot divu metru distanci un sabiedriskajā transportā lietot sejas aizsargmaskas. Veselības kontroles nodrošināšanai ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”, kā arī sliktas pašsajūtas gadījumā palikt mājās (par to informējot mācību organizatorus).

Foto: Pexels.com by RUN 4 FFWPU (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi