Ja vēlies uzzināt, kā ar stāstu veidošanas un jaunrades metodēm motivēt savus skolēnus apgūt humanitāros priekšmetus, līdz 5.jūlijam piesakies eTwinning mācībām par stāstu stāstīšanas un veidošanas metodēm sadarbībā ar Ziedoņa muzeju! Nodarbības no 2020. gada 19.līdz 21.augustam notiks Siguldā.
Pieteikšanās termiņš – šī gada 5.jūlijs (plkst 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.
Mācību dalībnieki uzzinās praktiski noderīgas stāstu stāstīšanas metodes un apgūs IKT rīkus radošo darbu un interaktīvu uzdevumu veidošanai. Izpētot veiksmīgus eTwinning projektu piemērus un eTwinning platformas, dalībnieki izstrādās projektu plānus un veidos savus projektus sadarbībā ar citiem Latvijas skolotājiem.
Apmeklējot Imanta Ziedoņa muzeju, dalībniekiem būs iespēja piedalīties jaunrades nodarbībās un muzeja speciālistu vadībā apgūt saistošas metodes radošās domāšanas attīstīšanai skolēniem mācību stundās.
Tēma: “Stāstu stāstīšana un veidošana sadarbībā ar Ziedoņa muzeju”
Laiks: 2020.gada 19.– 21.augusts
Vieta: Viesnīca “Sigulda”, Pils iela 6, Sigulda
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 20
Nodarbības vada: eTwinning vēstnieces Anna Beļska un Natālija Karpenko (J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija)
eTwinning sedz dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības par stāstu stāstīšanu”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.
Pasākums tiks organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un fizisko distancēšanos. Rūpējoties par savu, mācību dalībnieku, JSPA darbinieku un citu viesnīcas viesu/ darbinieku drošību, pasākuma laikā aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos piesardzības pasākumus: dezinficēt rokas, ievērot divu metru distanci un sabiedriskajā transportā lietot sejas aizsargmaskas. Veselības kontroles nodrošināšanai ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”, kā arī sliktas pašsajūtas gadījumā palikt mājās (par to informējot mācību organizatorus).