Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Mācības valodu skolotājiem par stāstu stāstīšanas un veidošanas metodēm

17/06/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Ja vēlies uzzināt, kā ar stāstu veidošanas un jaunrades metodēm motivēt savus skolēnus apgūt humanitāros priekšmetus, līdz 5.jūlijam piesakies eTwinning mācībām par stāstu stāstīšanas un veidošanas metodēm sadarbībā ar Ziedoņa muzeju! Nodarbības no 2020. gada 19.līdz 21.augustam notiks Siguldā.

Pieteikšanās termiņš – šī gada 5.jūlijs (plkst 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.

Ko iemācīsies?

Mācību dalībnieki uzzinās praktiski noderīgas stāstu stāstīšanas metodes un apgūs IKT rīkus radošo darbu un interaktīvu uzdevumu veidošanai. Izpētot veiksmīgus eTwinning projektu piemērus un eTwinning platformas, dalībnieki izstrādās projektu plānus un veidos savus projektus sadarbībā ar citiem Latvijas skolotājiem.

Apmeklējot Imanta Ziedoņa muzeju, dalībniekiem būs iespēja piedalīties jaunrades nodarbībās un muzeja speciālistu vadībā apgūt saistošas metodes radošās domāšanas attīstīšanai skolēniem mācību stundās.

Mācību programma (PDF)

Mācību mērķi:

  1. Apgūt stāstu stāstīšanas metodes un IKT rīkus radošo darbu veidošanai
  2. Atrast partnerus eTwinning projektam
  3. Iepazīties ar veiksmīgiem eTwinning projektu piemēriem
  4. Izstrādāt eTwinning projektu plānu saviem skolēniem

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Stāstu stāstīšana un veidošana sadarbībā ar Ziedoņa muzeju”
Laiks: 2020.gada 19.– 21.augusts
Vieta: Viesnīca “Sigulda”, Pils iela 6, Sigulda
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 20
Nodarbības vada: eTwinning vēstnieces Anna Beļska un Natālija Karpenko (J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija)

Prasības pretendentiem

  • Valodu vai humanitāro priekšmetu skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 7.līdz 19.gadiem
  • reģistrējies www.etwinning.net
  • ir interese īstenot eTwinning projektus
  • līdzi jāņem dators (ar iespēju pieslēgt internetu)
  • veselības kontrolei ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”

Noteikumi un izmaksas

eTwinning sedz dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības par stāstu stāstīšanu”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.

Drošība pasākuma laikā

Pasākums tiks organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un fizisko distancēšanos. Rūpējoties par savu, mācību dalībnieku, JSPA darbinieku un citu viesnīcas viesu/ darbinieku drošību, pasākuma laikā aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos piesardzības pasākumus: dezinficēt rokas, ievērot divu metru distanci un sabiedriskajā transportā lietot sejas aizsargmaskas. Veselības kontroles nodrošināšanai ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”, kā arī sliktas pašsajūtas gadījumā palikt mājās (par to informējot mācību organizatorus).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi