Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK kursā par mākslīgā intelekta rīku izmantošanu izglītības procesā

11/04/2024  |  Pieteikšanās mācībām
Smadzenes uz mikročipa

Eiropas Komisija aicina pedagogus, izglītības iestāžu vadību, pedagoģijas studentus un citus interesentus pieteikties dalībai tiešsaistes kursā “Mākslīgais intelekts (MI) mācību programmu izstrādē: Pedagogi un docētāji, kas pārveido mācīšanos”. Šī kursa mērķis ir nodrošināt pedagogus un docētājus no eTwinning kopienas ar zināšanām un rīkiem, kas nepieciešami, lai izmantotu mākslīgā intelekta iespējas mācību programmu izstrādē. Kurss norisināsies no šī gada 15. aprīļa līdz 1. maijam. Kurss ir bezmaksas.

Par kursu

Kursa dalībnieki iedziļināsieties mākslīgā intelekta pielietojuma sfērās izglītības iestādēs, mācību programmu izstrādē ar mākslīgā intelekta palīdzību, ģeneratīvā mākslīgā intelekta izmantošanā mācību programmu izstrādē un ētiskos apsvērumos. Kursa beigās jūs būsiet ne tikai ieguvuši izpratni par mākslīgā intelekta integrāciju mācību programmu izstrādē, bet arī attīstījuši prasmes ieviest mākslīgā intelekta rīkus savā izglītības praksē. Šī kursa mērķis ir divkāršs: dot iespēju ieviest inovācijas mācību programmās, izmantojot MI, un veicināt ētisku, iekļaujošu un efektīvu izglītības vidi, kas sagatavo skolēnus nākotnei, kurā MI ir visur klātesošs.

Reģistrācija kursam

Kursa mērķi:

  • Iegūt pamatzināšanas par mākslīgo intelektu un tā ietekmi uz inovācijām izglītībā, pētot reālus gadījumus un daloties stratēģijās, lai uzlabotu saturu un personalizētu mācību pieredzi.
  • Izpētīt ģeneratīvo mākslīgā intelekta rīku izmantošanu mācību programmu izstrādē un satura veidošanā, apspriežot savu pieredzi, izaicinājumus un panākumus darbā ar ģeneratīvo mākslīgo intelektu izglītības kontekstā.
  • Kritiski izvērtēt ētiskos apsvērumus un ierobežojumus MI izmantošanā izglītības vidē, pievēršot uzmanību skolēnu snieguma novērtēšanai, risku identificēšanai un pieejamības uzlabošanai.

Kursa norise un apliecība

Šis ir asinhrons tiešsaistes kurss. Dalībnieki var iesaistīties aktivitātēs un uzdevumos sev pieņemamā laikā, taču ir jāievēro kursa gala termiņš un gala darba iesniegšana. Gala darbu vērtēs kursa dalībnieki.

Sekmīgi pabeidzot kursu, tiek piešķirta apliecība digitālā formātā. Apliecībā ir norādīts dalībnieka vārds, galvenā informācija par kursu, piemēram, paredzamais mācību stundu skaits, mācību mērķi un saite uz kursa mājaslapu.

Kursa apjoms ir 5-10 stundas.

Reģistrācija kursam

 

Attēla avots un autors: BlackJack3D no Getty Images Signature. Iegūts no Canva.com.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi