Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pirmsskolu un sākumskolu pedagogus aicina pieteikties dalībai eTwinning seminārā Maltā

30/01/2024  |  Pieteikšanās mācībām
Bērni skrien iekštelpās

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu un sākumskolu pedagogus līdz 20.februārim pieteikties starptautiskam semināram “eTwinning & Well-Being in Schools” par projektu metodes ieviešanu mācību darbā. Seminārs norisināsies no 11.-13. aprīlim Maltā. Pretendentam nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, kā arī satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm, lai apmainītos ar projektu idejām. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus. Pēc semināra noslēguma dalībnieki izplānotos projektus īstenos savās izglītības iestādēs.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Prasības pretendentiem:

 • pirmsskolas vai sākumskolas skolotājs;
 • reģistrējies  school-education.ec.europa.eu (pamācība);
 • ir idejas sadarbības projektiem;
 • var sazināties angļu valodā;
 • pēc semināra gatavs īstenot starptautisku eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
 • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA), kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • JSPA sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • JSPA nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas JSPA iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • JSPA sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Maltā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Reģistrācija

Pieteikšanās termiņš – šī gada 20.februāris (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistēRezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Semināru organizē Maltas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Maltā”) vai zvanot uz 67356252.

Fotogrāfijas autors un avots: Thirdman no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi