Izvēlne

Mentorings

Palīdzi eTwinning skolotājiem uzsākt, plānot un īstenot eTwinning projektu! Ja Tev jau ir projektu pieredze, kļūsti par mentoru citiem skolotājiem!

Uz leju

Programmas ietvaros mentors atbalsta mentorējamo eTwinning projekta īstenošanā, sākot ar projekta partneru atrašanu līdz projekta pieteikšanai Nacionālajam kvalitātes sertifikātam. Mentorējamais mentora vadībā dibina un īsteno eTwinning projektu. Mentora atlīdzība par viena mentorējamā projekta īstenošanu ir EUR 150.00 apmērā.

Lai piedalītos programmā, pretendents elektroniski aizpilda mentora pieteikumu tiešsaistē.
Mentora programmas nolikums (PDF)

Dalībnieki
Pieteikums
Atlīdzība

Programmā kā mentors var piedalīties jebkurš eTwinning lietotājs, kurš, īstenojis vismaz 2 veiksmīgus eTwinning projektus, ko apliecina eTwinning Nacionālais kvalitātes sertifikāts.

Programmā kā mentorējamais var piedalīties jebkurš eTwinning lietotājs, kurš strādā ar skolēniem vecumā no 3 līdz 19 gadiem, vēlas īstenot eTwinning projektu un kuram nav iepriekšējas pieredzes eTwinning projektu īstenošanā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt