Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikt projektus konkursam “Nacionālā eTwinning balva 2023”

15/08/2023  |  Notikumi
eTwinning nacionālā balva.

Skolotājus, kuri 2022./2023. mācību gadā īstenojuši eTwinning projektus, aicinām līdz šī gada 6.septembrim savus projektus pieteikt konkursam “Nacionālā eTwinning balva 2023”. Konkursam var pieteikt starptautiskos projektus (projekta dibinātāji no 2 dažādām valstīm) skolu un pirmsskolu kategorijās, kuri ieguvuši eTwinning Nacionālo kvalitātes sertifikātu.

Nenokavē un piesaki savu projektu Nacionālajai eTwinning balvai un saņem īpašas balvas!

Lejupielādēt konkursa nolikumu (PDF)
Lejupielādēt vērtēšanas kritērijus (PDF)

Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus eTwinning projektu īstenošanā Latvijā un apbalvot veiksmīgākos projektu īstenotājus.

Kas var pieteikties konkursam?

Šogad pirmo reizi ir izveidota jauna kategorija īpaši pirmsskolu projektiem. Līdz ar to konkursam var pieteikties jebkurš starptautisks projekts, kas īstenots no 2022. gada 1. septembra līdz 2023. gada 31. augustam un ir ieguvis Nacionālo kvalitātes sertifikātu. Projekti tiks vērtēti divās kategorijās – pirmsskolu un skolas vecuma sadarbības projekti.

Kā pieteikt savu projektu konkursam?

Lai piedalītos konkursā, līdz šī gada 6. septembra plkst. 23:59 jāaizpilda dalībnieka pieteikums tiešsaistē un tīmekļa vietnē school-education.ec.europa.eu projekts jāpiesaka Nacionālam kvalitātes sertifikātam (ja sertifikāts jau nav piešķirts iepriekš). Ja nezini, kā pieteikt savu projektu kvalitātes sertifikātam, ieskaties! Konkursam var pieteikt arī eTwinning platformā īstenotos Erasmus+ skolu sadarbības projektus.

Projektu izvērtēšana

Projektu izvērtēšana notiks divās kārtās. Pirmā kārta (no 2023. gada 7. līdz 18. septembrim) – projektu apkopošana un vērtēšana eTwinning vidē. Projektu vērtēšanas rezultātā tiek noteikti 5 līdz 6 finālisti. Otrā kārta – šī gada 7.oktobrī – finālistu pieteikto projektu prezentācijas klātienē Nacionālajā eTwinning konferencē Rīgā un „Nacionālā eTwinning balva 2023” ieguvēja noteikšana.

Balvas uzvarētājiem un finālistiem

No katra finālā pieteiktā projekta vienam projektā iesaistītajam skolotājam tiek piešķirts eTwinning apbalvojums – apmaksāta dalība individuālās profesionālās pilnveides mācībās, par kuru vietu un laiku dalībnieki tiks informēti pēc balvas iegūšanas.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi