Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Noslēdzies TwinSpace kurss jaunajā eTwinning platformā

06/12/2022  |  Notikumi
Rakstāmgalds, uz kura datorā ir atvērta TwinSpace e-kursa lapa.

Šī gada 2. decembrī noslēdzās tiešsaistes kurss “TwinSpace iespējas un ne tikai” jaunajā eTwinning vietnē – Eiropas Skolu izglītības platformā. Kursu uzsāka 57 skolotāji, no kuriem kursu sekmīgi pabeidza 34  dalībnieki jeb ~ 60%.

Ieguvumi kursa dalībniekiem

Tiešsaistes kursa laikā dalībnieki katru nedēļu veica refleksiju par to, kas tajā nedēļā bija visvērtīgākais un kas sagādāja vislielākās grūtības. Lielākā daļa dalībnieku atzina, ka tagad TwinSpace vidē jūtas daudz drošāk un būtu gatavi tajā darboties arī turpmāk. Noderīgi bija arī atkārtot netiķetes veidošanu, autortiesību jautājumus.

Viens no lielākajiem plusiem kursā ir tas, ka ir pieejami skaidras instrukcijas, ātra palīdzība no kursa vadītājiem, un iespēja kursa uzdevumus veikt sev piemērotā laikā un tempā!

“Liels paldies par šo iespēju, savā tempā, apgūt šo jauno platformu! Ir uzsākts projekts šajā platformā, bet uz priekšu negāja, jo bija neskaidrības. Tagad, pateicoties šim kursam, ir skaidrāka bilde par darāmo turpmāk!”

“Pārinieka man nebija, bet reizēm konsultējos ar I. Veidmani – liels paldies par atbalstu! Man palīdzēja apziņa, ka jebkurā laikā varu uzdot savu jautājumu, noskaidrot nesaprotamās lietas gan Ilzei, gan citiem eTwinning darbiniekiem un saņemt izsmeļošu atbildi un skaidrojumu. Vislielākais ieguvums ir pārliecība, ka darboties Twinspace un īstenot eTwinning projektus ir reāli.”

“Manuprāt, ir pārdomāts kopējais apmācību kursa aktivitāšu plānojums, pārskatāmas apakšlapas un mērķtiecīgi sagatavoti uzdevumi, kas pakāpeniski uzlabo platformas iespēju iepazīšanu. Šāda mācību pieredze iedvesmo, un rosina  turpināt darbošanos eTwinning vidē.”

“Guvu iedvesmu 2023.gada sākumā atrast partneri un pievienoties kādam projektam! Paldies organizatoriem par iespēju izglītoties!”

Tiešsaistes kursa ietvaros dalībnieki iepazina arī tos IKT rīkus, kuri ir bijuši populāri eTwinning skolotāju vidū. Visus rīkus esam apkopojuši Tricider vidē, kur skolotāji ievietoja savus komentārus par šiem rīkiem un pievienoja arī savus rīkus. Sarakstu un komentārus vari apskatīt šeit.

Viennozīmīgi visi kursa dalībnieki ir priecīgi par iespēju iepazīties ar jauno platformu, kas dod pārliecību, ka spēs tajā brīvāk darboties savu projektu laikā. eTwinning Latvija TwinSpace tiešsaistes kursu piedāvā katru gadu, tāpēc, ja vēlies apgūt jauno platformu ar mentoru palīdzību, noteikti seko līdzi jaunumiem un piesakies uz nākamo TwinSpace kursu!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi