Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Notiks konsultācijas par Erasmus+ akreditēto mobilitātes projektu pieteikumu sagatavošanu izglītības un mācību jomā

01/02/2024  |  Notikumi
Divi cilvēki plāno kaut ko pie galda

Valsts izglītības attīstības aģentūra 2024. gada 7. februārī  plkst. 15.00 organizē tiešsaistes konsultācijas par Erasmus+ programmas akreditēto mobilitātes projektu (KA121) pieteikumu sagatavošanu izglītības un mācību jomā.

Konsultācijās aicinātas piedalīties organizācijas, kuras ir saņēmušas Erasmus akreditāciju un gatavo Erasmus  akreditēto mobilitātes projektu pieteikumus skolu (KA121-SCH), profesionālajā (KA121-VET) un pieaugušo (KA121-ADU) izglītībā. Īpaši aicinām piedalīties tos potenciālos projektu iesniedzējus, kuri jau ir uzsākuši pildīt projektu pieteikumu veidlapas skolu, profesionālajā vai pieaugušo izglītībā.

Konsultācijas notiks brīvā formā, kurās būs iespēja gan mutiski, gan rakstiski uzdot sev interesējošos jautājumus par pieteikumu veidlapu aizpildīšanu un 2024. gada mobilitātes projektu pieteikumu konkursu.

Tajās Erasmus+ programmas speciālisti sniegs ieteikumus kvalitatīva projekta pieteikuma sagatavošanai un atbildēs uz dalībnieku interesējošajiem jautājumiem.

Iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama. Konsultācijas notiks Zoom platformā, un pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem akreditēto projektu pieteicējiem individuāli.

Mobilitātes projektu pieteikumi 2024. gada konkursam jāiesniedz līdz šī gada 20. februāra plkst. 12.00 (pēc Briseles laika).

Aicinām pieteikumu iesniegšanu neatlikt uz pēdējo dienu, nepieciešamības gadījumā to ir iespējams precizēt un iesniegt atkārtoti – vērā tiks ņemta pēdējā iesniegtā versija. Plašāka informācija par 2024. gada konkursa nosacījumiem un pieteikuma iesniegšanu pieejama Erasmus+ programmas vadlīnijās.

Informācijas avots un plašāka informācija par kontaktpersonām: VIAA

Attēla avots: Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi