Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties informatīvā tiešsaistes kursā par to, kā izglītības iestādei kļūt par “eTwinning Skolu”

14/04/2022  |  Pieteikšanās mācībām
piedalīties tiešsaistes kursā, kura laikā dalībniekus iepazīstinās ar “eTwinning Skolu” lomu lielākajā Eiropas skolu sadarbības tīklā.

eTwinning Centrālais atbalsta dienests aicina eTwinnerus – pedagogus, skolu vadību – no šī gada 25. aprīļa līdz 1. jūnijam piedalīties tiešsaistes kursā, kura laikā dalībniekus iepazīstinās ar “eTwinning Skola” statusa  nozīmi lielākajā Eiropas skolu sadarbības tīklā, kā arī šo izglītības iestāžu lomu.

Tiešsaistes kursa saturs

“eTwinning Skolas” darbojas kā līderi eTwinning skolu sadarbības tīklā. Izglītības iestādes ar šo statusu ir lieliski piemēri tam, kā visas skolas var gūt labumu no eTwinning. “eTwinning Skola” aktīvi veicina eTwinning vērtību un pedagoģijas popularizēšanu, ir paraugs citām skolām. Kursa dalībnieki pievērsīsies galvenajām “eTwinning Skola” iezīmēm un skolas izvirzītajiem mērķiem, vērtībām, kā arī apspriedīs, kā nākotnē iespējams pilnveidot jau sasniegto, lai kļūtu par vēl iekļaujošāku, atbalstošāku izglītības iestādi ar inovatīvu pieeju pedagoģijā, dalītu līderību. Kursa mērķis ir sniegt informāciju un palīdzēt kļūt par “eTwinning Skolu” visām izglītības iestādēm, kuras vēlas iegūt šo statusu.

“eTwinning Skola” misija

Šajā kursā jūs:

  • Izpratīsiet eTwinning skolu jēdzienu un to galvenās iezīmes.
  • Iegūsiet skaidru izpratni, kā jūsu izglītības iestāde varētu kļūt par “eTwinning Skolu”.
  • Izveidosiet skaidru plānu, kas palīdzēs sasniegt izvirzīto mērķi.

Darba slodze: 3–4 stundas nedēļā (kopā 20 stundas)

Kursa moduļi:

  1. modulis: Kas ir “eTwinning Skola”?
  2. modulis: Dalīta līderība un komandas darbs
  3. modulis: Iekļaujoša un inovatīva pedagoģija
  4. modulis: Kļūsti par “eTwinning Skolu”

Tēma: “Becoming an eTwinning School”
Norises laiks: 2022. gada 25. aprīlis – 1. jūnijs
Darba valoda: angļu

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem interesentiem ar piekļuvi Academy EU platformai. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi