Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pedagogus piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par Eiropas vēstures nama sagatavotajiem pedagoģiskajiem materiāliem

27/10/2021  |  Pieteikšanās mācībām

No 12. līdz 26.novembrim notiks eTwinning.net tiešsaistes kurss, kurā pedagogi varēs iepazīties ar Eiropas vēstures nama piedāvātajiem pedagoģiskajiem materiāliem un citiem resursiem par Eiropas vēsturi.

Eiropas vēstures nama izglītības nodaļa ir izstrādājusi tematiskus tiešsaistes materiālus pedagogiem un studentiem, lai palīdzētu mācību procesā savienot Eiropas vēsturi ar mūsdienu pasaules problēmām. Šie izglītojošie materiāli izveidoti balstoties uz Eiropas vēstures nama pastāvīgo ekspozīciju. Tādejādi, savā klasē, mājās vai citās izglītības iestādēs iespējams izpētīt četras galvenās tēmas – cilvēktiesības, migrācija, komunikācija un konflikti -, kurām ir tikpat liela nozīme mūsu mūsdienu dzīvē kā eiropiešiem, kuri dzīvoja pirms 100 gadiem. Kursa ietvaros, dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar  Eiropas vēstures nama jaunajiem materiāliem par tēmu “Eiropas vēlēšanas: 1979-2019”.

Eiropas vēstures nama komandas galvenais mērķis ir attīstīt radošo domāšanu visiem, kuri izmanto muzeja piedāvātos resursus un materiālus. Savās pedagoģiskajās programmās Eiropas vēstures nams iepazīstina ar muzeja galvenajiem darbības virzieniem un mērķiem, izmanto starpdisciplināru pieeju, mācību procesu uzsāk ar mūsdienu situāciju, izmanto vēsturisko kontekstu, lai pozicionētu mūsdienu jautājumus/problēmas, nodrošina visaptverošu un starpdisciplināru diskusiju, veicina skolēnu iniciatīvu un iespēju pašiem radīt nozīmi savā mācību procesā.

Tēma: “House of European History – a transnational approach of History”
Norises laiks: 12.11.2021 – 26.11.2021
Reģistrēšanās periods: 05.11.2021 – 12.11.2021
Darba valoda: angļu
Vada: Laurence Bragard, (Eiropas vēstures nama muzejpedagogs). Viesi: Jitka Milsova (Eiropas vēstures nama kuratore) un Étienne Deschamps (Eiropas Parlamenta vēstures  arhīvu projektu koordinators).

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Attēla avots un autors: Julia M Cameron no Pexels.com (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi