Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par “Historiana” izmantošanu

05/10/2021  |  Pieteikšanās mācībām

No 12.līdz 26.oktobrim notiks eTwinning.net tiešsaistes kurss, kurā skolotāji un muzejpedagogi varēs uzzināt kā radīt un dalīties ar tiešsaistes mācību aktivitātēm vietnē Historiana.eu. Kursā apskatītās mācību aktivitātes ir tiešsaistes rīki, kas izstrādāti, lai ļautu skolēniem dažādos veidos uzlabot savas vēsturiskās domāšanas prasmes.

Tiešsaistes kursa mērķi

  1. Uzlabot pedagogu digitālo kompetenci, iepazīstinot viņus ar šiem tiešsaistes rīkiem, kurus viņi tagad var vieglāk izmantot kopā ar saviem skolēniem;
  2. Palīdzēt pedagogiem izveidot tiešsaistes mācību aktivitātes, kas veicina kvalitatīvu vēstures vai pilsonisko izglītību ar vietnes “Historiana” palīdzību, un spēt to darīt patstāvīgi līdz kursa beigām;
  3. Veicināt “Europeana” un “Historiana” vietņu izmantošanu starp pedagogiem.

Tēma: “Engaging Educators to Use Online Tools: Historiana and Creating E-Learning Activities”
Norises laiks: 12.10.2021 – 26.10.2021
Reģistrēšanās periods: 05.10.2021 – 12.10.2021
Darba valoda: angļu
Vada: James A. Diskant (Ph.D.) un Gijs vans Gaans (M.A.)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Attēla avots un autors: StockSnap no Pixabay.com (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt