Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net kursā par izglītības satura plānošanu, iekļaujot tajā eTwinning projektus

02/11/2021  |  Pieteikšanās mācībām

No 15.līdz 29.novembrim norisināsies etwinning.net tiešsaistes kurss, kurā aicināti piedalīties eTwinning vēstnieki, topošie pedagogi un pedagogu apmācību organizētāji/vadītāji. Kursa saturs veidots par šī brīža tendencēm, izaicinājumiem un potenciālu izglītības satura veidošanā Eiropas izglītības telpā, īpaši uzmanību pievēršot eTwinning integrēšanai jauno pedagogu apmācībā (Initial Teacher Education).

Tiešsaistes kursa mērķi

  1. Uzlabot izpratni par Eiropas perspektīvām izglītības satura veidošanai skolās;
  2. Piedāvāt konceptuālu instrumentu kopumu skolotāju izglītības programmu atbalstam mācību satura veidošanai – programmu izstrāde; nodarbību plānošana; pedagoģija un vērtēšana;
  3. Veicināt dialogu un pieredzes apmaiņu starp dalībniekiem par kursa tēmu.

Tēma: “Curriculum making in the European Education Area: the contribution of the eTwinning to Initial Teacher Education”
Norises laiks: 15.11.2021 – 29.11.2021
Reģistrēšanās periods: 01.11.2021 – 13.11.2021
Darba valoda: angļu
Vada: Dr Antigone Sarakinioti

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Attēla avots un autors: Startup Stock Photos no Pexels.com (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi