Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pedagogus piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par “Europeana” vietni un mācību materiāliem

14/01/2022  |  Pieteikšanās mācībām

Eiropas kultūras mantojuma vietne “Europeana” sadarbībā ar etwinning.net šī gada 17. janvārī aicina skolotājus piedalīties tiešsaistes seminārā, kurā varēs uzzināt par “Europeana” tīmekļa vietnes izmantošanu un pieejamajiem bezmaksas mācību materiāliem.

Tiešsaistes semināra saturs

Tiešsaistes seminārs ir izstrādāts, lai palīdzētu skolotājiem iepazīt augstas kvalitātes digitālo saturu, ko piedāvā Eiropas kultūras mantojuma vietne “Europeana”, kā arī veicinātu pieejamo materiālu izmantošanu mācību stundās un sadarbības projektos. “Europeana” piedāvā vairāk nekā miljons kultūras mantojuma vienības no uzticamām atmiņu institūcijām visā Eiropā. Vietnes lietotājiem ir iespējams iepazīt atvērtās licences mākslas darbus, grāmatas, video, avīzes un citus materiālus. Vietne piedāvā arī novatoriskus bezmaksas rīkus valodu apguvei, izmantojot CLIL metodes, lai palielinātu skolēnu interesi un vēlmi darboties ar kultūras mantojumu.  Semināra laikā jūs iemācīsities, kā atrast kultūras mantojumu europeana.eu vietnē un iepazīsiet “Europeana” speciālistu sagatavotos mācību materiālus, kuri veidoti balstoties uz kritisko domāšanu, radošumu, sadarbību un komunikāciju.

 Tēma: “Europeana. Language learning and critical engagement with digital cultural data”
Norises laiks: 2022.gada 17.janvāris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Isabel Crespo


Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

 

 Attēla autors un avots: Valery no Pexels.com (Creative Commons licence).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi