Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par skolēnu pašpārvaldēm un to iesaistīšanu skolas attīstībā

27/01/2022  |  Pieteikšanās mācībām

eTwinning Centrālais atbalsta dienests šī gada 28. janvārī aicina piedalīties tiešsaistes seminārā par skolēnu pašpārvaldēm un to darbību kontekstā ar ilgtspējīgāku un iekļaujošāku skolu veidošanu.

Tiešsaistes semināra saturs

Tiešsaistes semināra laikā diskutēs par skolēnu pašpārvaldēm un skolēnu lomu kontekstā ar izglītības iestādes attīstību, izvirzītajiem mērķiem. Uzmanību pievērsīs tieši skolēnu pašpārvaldēm, viņu iniciatīvām ilgtspējīgas un iekļaujošas skolas veidošanā, iesaistei eTwinning un Erasmus+ projektos (plānošanā, īstenošanā un popularizēšanā). Kā arī pieskarsies tēmai par skolēnu kā virzītājspēku, kurš palīdz īstenot Eiropas izvirzītās vērtības. Dalībnieki arī iepazīsies ar materiāliem, kurus ir izstrādājuši skolēni priekš citiem skolēniem Erasmus+ un eTwinning projekta “LD5” projekta laikā un idejām, kuras tapa skolēnu izstrādātu un vadītu apmācību laikā (teātra izrādes par mobingu skolās, valodu spēles, stāstu veidošana, radošā rakstniecība, u.c.).

 Tēma: “Student Councils and their role in Schools: toward a more sustainable and inclusive school”
Norises laiks: 2022.gada 28. janvāris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Marika Emese un  Loredana Popa

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

 

Informācija par eTwinning Latvija un sadarbība spartneru piedāvātajiem semināriem un apmācībām.

 Attēla autors un avots: George Pak no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi