Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par plaisas mazināšanu starp mākslu un STEM priekšmetiem

09/06/2021  |  Pieteikšanās mācībām

18. jūnijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā eksperti diskutēs par mākslas un radošās izpausmes nozīmību, mācot STEM priekšmetus (dabaszinātnes, matemātika, inženierzinātnes un tehnoloģijas).

Tiešsaistes semināra saturs

Mākslas  un radošo izpausmes līdzekļu iekļaušana STEM stundās var uzlabot skolēnu iesaistīšanos. “STEM Freatured Group” piedāvā iespēju mācīties kopā ar ekspertiem, lai paceltu savas mācību stundas jaunā līmenī. Semināra laikā dalīsies ar mācību resursiem, kas izstrādāti liela mēroga STEAM projektu ietvaros.

 

Tēma: “Focus on STEAM: Bridging the gap between Science and Arts”

Norises laiks: 2021.gada 18. jūnijs plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)

Darba valoda: angļu

Vada: Rafael Montero, Olga Dziabenko, Maria Consuelo Saiz

 

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

 

Attēla autors un avots: Chokniti Khongchum, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi