Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā valodas apguves veicināšanai, izmantojot eTwinning

15/09/2021  |  Pieteikšanās mācībām

eTwinning.net aicina visus valodu skolotājus piedalīties tiešsaistes seminārā par valodas apguves veicināšanu, izmantojot eTwinning projektus. Seminārs norisināsies 20. septembrī.

Tiešsaistes semināra saturs

eTwinning projektu būtību var definēt kā “visiekļaujošu” (all onclusive), jo kvalitatīvs projekts apvieno gan veiksmīgu komunikāciju, sadarbību, plānošanu, radošumu, gan jaunu un atbilstošu rīku apguvi, pielietojumu, utt. Papildus valodu apguvei, eTwinning projekts var nodrošināt motivācijas uzlabošanos, transversālu prasmju attīstību un jautrību mācību procesā! Šajā tiešsaistes seminārā Jums tiks sniegta informācija par veiksmīgu eTwinning projektu aktivitātēm, īpašu uzmanību pievēršot valodu apguvei un CLIL (Content and language integrated learning),  demonstrēs noderīgus tīmekļa rīkus, lai veicinātu digitālo prasmju attīstību saistībā ar valodu apguvi un eTwinning projektu īstenošanu.

 

Tēma: eTwinning Webinar 2021: “All Inclusive” Boosting language learning through eTwinning”

Norises laiks: 2021.gada 20. septembris, plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)

Darba valoda: angļu

Vada: Patrizia Roma and Dora Gkeniou

 

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma

 

Attēla autors un avots: Pixabay, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi