Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par kiberdrošību skolās

09/11/2021  |  Pieteikšanās mācībām

10.novembrī eTwinning.net sadarbībā ar European Schoolnet e-drošības konsultantu Garetu Kortu (Gareth Cort) organizē tiešsaistes semināru par datu privātumu politiku un kiberdrošību skolās.

Tiešsaistes semināra saturs

Tiešsaistes semināra laikā Garets Korts pārrunās, kāpēc ir nepieciešams izstrādāt un ieviest efektīvu datu privātuma un kiberdrošības praksi skolās. Viņš sniegs praktiskus padomus skolotājiem, skolēniem un skolu vadībai par datu aizsardzību. Kā arī tiešsaistes semināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus un dalīties ar saviem labās prakses piemēriem, padomiem par datu privātumu un kiberdrošību.

Tēma: Data privacy and cyber security for schools
Norises laiks: 2021.gada 10.novembris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Gareth Cort (EUN e-safety consultant)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

 

Attēla autors un avots: Gerd Altmann no Pixabay.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi