Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties starptautiskajā tiešsaistes seminārā “Radoša pieeja medijpratībai ar eTwinning”

29/10/2021  |  Pieteikšanās mācībām

No šī gada 15. līdz 17. novembrim norisināsies eTwinning tiešsaistes seminārs “Radoša pieeja medijpratībai ar eTwinning”, kurā piedalīsies skolotāji no Polijas, Jordānijas, Gruzijas, Igaunijas un Latvijas.

eTwinning Polijas atbalsta dienests piedāvā lielisku iespēju smelties iedvesmu no citu valstu skolotājiem un kopīgi radīt jaunus projektus par medijpratības un dezinformācijas tēmu. Seminārā aicināti piedalīties skolotāji, kuri ir iesācēji eTwinning projektos un darbā ar eTwinning platformām. Seminārā paredzētas stimulējošas lekcijas par medijpratības un dezinformācijas tēmu, kā arī veiksmīgu eTwinning projektu izveidi. Organizēs labās prakses piemēru prezentācijas, notiks tīklošanās pasākumi, lai iepazītos ar kolēģiem no citām valstīm.

Lai piedalītos, līdz 9.novembrim jāaizpilda reģistrācijas anketa, kurā jānorāda savs mācību priekšmets un skolēnu vecums. Skolotāji, kuri izturēs atlasi, saņems saiti reģistrācijai uz pasākumu. Aicinām piedalīties visu priekšmetu skolotājus, kuri māca bērnus vecumā virs 10 gadiem.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Radoša pieeja medijpratībai ar eTwinning”
Laiks: 2021.gada 15.-17. novembris plkst. 17:00 – 20:15 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma MS Teams un eTwinning Live platforma
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: angļu
Maksimālais dalībnieku skaits:  5 skolotāji no Latvijas

 

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Polijas seminārs”) vai zvanot uz 67356252.

Attēla autors un avots: Marta Wave no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi