Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties SEG vebinārā par digitālās lasītprasmes attīstīšanu

08/10/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Otrdien, 12.oktobrī, pedagogi aicināti piedalīties School Education Gateway Teacher Academy vebinārā par to kāpēc mācīt un kā vajadzētu skolās mācīt digitālo lasītprasmi jau no pirmajām klasēm.

Vebināra saturs

Tiešsaistes digitālās vides straujā attīstība ir būtiski mainījusi veidu, kā mēs meklējam, analizējam, izmantojam un kopīgojam informāciju. Diemžēl arī maldinošas informācijas apjoms tiešsaistē ir palielinājies, un šķiet, ka saikne turpina pieaugt. Šajā vebinārā uzzināsiet kāpēc un kā digitālā lasītprasme būtu jāmāca skolās, sākot no agrīnās izglītības.

Vebinārā pedagogus iepazīstinās ar jaunākajiem pētījumiem digitālās lasītprasmes un kritiskās domāšanas jomā un sniegs praktiskus piemērus, lai palīdzētu izstrādāt jaunus projektus digitālās lasītprasmes uzlabošanai. Vebināra otrā daļa sniegs padomus un idejas par to, kā skolotāji var tikt galā ar informācijas traucējumiem un dezinformāciju skolās.

 

Tēma: “New online reading skills: how schools can tackle information disorder”
Reģistrācija: MS Teams anketa 
Norises laiks: 12.10.2021, plkst. 17:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Kari Kivinen (Education outreach expert at EUIPO, European Union Intellectual Property Office)

Šis publisks vebinārs, lai piedalītos nav nepieciešams reģistrēties School Education Gateway vai ewinning.net portālā. Aizpildot reģistrācijas anketu, dalībniekiem būs iespēja piedalīties, izmantojot MS Teams, kā arī caur Google Chrome, Microsoft Edge interneta pārlūkiem kā reģistrētam SEG lietotājam vai nereģistrētam-anonīmam lietotājam.

 

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi