Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pedagogus piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par sociāli emocionālo mācīšanos

19/01/2022  |  Pieteikšanās mācībām

eTwinning Centrālais atbalsta dienests šī gada 25. janvārī aicina pedagogus, skolu vadību un visus interesentus piedalīties tiešsaistes seminārā, kurā varēs uzzināt par sociāli emocionālās mācīšanās nozīmi un nepieciešamību.

Tiešsaistes semināra saturs

Pašvadītas mācīšanās kompetence saistās ar spēju pārvaldīt savas emocijas, veidot pozitīvas attiecības, izvirzīt reālus mērķus, risināt problēmas un pieņemt atbildīgus lēmumus [1]. Ne tikai bērni, bet bieži vien arī pieaugušie saskaras ar grūtībām saprast un pārvaldīt savas emocijas, atrisināt problēmas un realizēt augstus sasniegumus. Skolās galvenokārt uzmanību pievērš akadēmiskiem sasniegumiem, uzvedībai, apmeklējumam, taču šie labie rezultāti atspoguļo mazu daļu skolēnu, kuri spēj saprast un regulēt savas emocijas. Skolēni, kuriem sociāli emocionālās prasmes nav labi attīstītas saskaras ar šķēršļiem, kas būtiski ietekmē viņu spēju koncentrēties, atcerēties uzdevumus, noteikumus, klausīties un sadarboties. Tādēļ, lai palīdzētu bērniem un jauniešiem attīstīties un uzlabotu sekmes skolā, ir nepieciešams attīstīt sociāli emocionālās prasmes. Vairāk par to kāpēc un kā īstenot sociāli emocionālo mācīšanos savā klasē, uzzini vebinārā.

1 – “Skola2030”Sociāli emocionālās mācīšanās metodiskais materiāls https://mape.skola2030.lv/resources/5806.

 Tēma: “Why and how to focus on Social and Emotional learning”
Norises laiks: 2022.gada 25.janvāris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Kornélia Lohyňová

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

 

 Attēla autors un avots: Pixabay no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt