Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties, lai kļūtu par padomdevēju skolotājiem kampaņas “eTwinning nedēļas” laikā

05/07/2021  |  Notikumi

Vai esi vēstnieks, mentors vai pieredzējis eTwinning skolotājs? Varbūt Tu esi veiksmīgi īstenojis starptautisku projektu un tagad labprāt palīdzētu citiem skolotājiem uzsākt pašiem savus? eTwinning nedēļu jaunā kampaņa piedāvā iespēju visiem pieredzējušiem eTwinning skolotājiem kļūt par padomdevējiem citiem ārvalstu skolotājiem.

Kampaņas mērķis ir veicināt starptautisko sadarbību un popularizētu šī gada tēmu – medijpratība un dezinformācija. Piesakoties būt par padomdevēju, Tev būs iespēja dalīties ar savām zināšanām un vienlaicīgi iegūsi pieredzi, strādājot ar skolotājiem no citām eTwinning dalībvalstīm.

Pieteikšanās anketa

Pieteikšanās anketā atradīsi visu informāciju par kampaņu un to, ko nozīmē būt padomdevējam, ko Tu iegūsi piedaloties un citas svarīgas detaļas. Pieteikšanās, lai kļūtu par padomdevēju ir atvērta līdz 31. augustam! Pēc veiksmīgas dalības kampaņā padomdevēji saņems apliecību par profesionālās kompetences pilnveidi.

Par eTwinning nedēļām

Kā katru gadu kopš eTwinning darbības uzsākšanas, Eiropā notiek īpašas eTwinning nedēļas. Šādas nedēļas tiek organizētas kampaņas, lai ne tikai aktivizētu eTwinning iesaistīto skolotāju un skolēnu rosīšanos jaunu projektu veidošanā, bet arī informētu plašāku sabiedrību par iespējām, ko piedāvā dalība eTwinning – skolu partnerību Eiropā veidošanas programmā ar nolūku veidot projektus, integrējot tos mācību procesā.

Šogad rudens kampaņa norisināsies no 1. septembra līdz 28. oktobrim. Tās mērķis ir palīdzēt skolotājiem uzsākt jaunus projektus par medijpratību un deiznformāciju, tādēl pirms kampaņas oficiālā sākuma tiek meklēti pieredzējuši eTwinning skolotāji, kuri vēlētos palīdzēt citiem, sniedzot atbalstu un padomus, lai izveidotu kvalitatīvus projektus un tos reģistrētu.

eTwinning nedēļu laikā norisināsies arī citi saistīti tiešsaistes pasākumi, piemēram, labās prakses prezentācijas, partneru meklēšanas tirdziņi un vebināri.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi