Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pamatskolas skolotājus aicina pieteikties semināram Slovākijā par izaicinājumiem eTwinning projektos

19/02/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Esi mēģinājis uzsākt eTwinning projektu, bet radušās grūtības atrast sadarbības partneri, izaicinājums lietot platformu vai nezini, kā īstenot skolēnu sadarbību tiešsaistē? Līdz 2.martam piesakies starptautiskajam semināram Slovākijā! Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet skolotājam jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot eTwinning projektu!

Seminārs “Izaicinājumi eTwinning projektu īstenošanā” no šī gada 21.līdz 23.maijam notiks Bratislavā, Slovākijā. Pieteikšanās termiņš – 2020. gada 2.marts (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru Slovākijas Dānijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Vispārīga informācija par semināru

Tēma: “Izaicinājumi eTwinning projektu īstenošanā”
Laiks: 2020.gada 21.līdz 23.maijs
Vieta: Bratislava, Slovākija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem

 • Dažādu priekšmetu pamatskolas skolotājs, kurš māca skolēnus no 10 līdz 15 gadiem;
 • Reģistrējies www.etwinning.net;
 • Ir idejas eTwinning projektiem;
 • Var sazināties angļu valodā;
 • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
 • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • eTwinning sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • eTwinning nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas eTwinning iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • eTwinning sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Slovākijā pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Slovākijā”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: Pixabay.com by sasint (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi