Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieteikšanās starptautiskam tiešsaistes semināram Baltijas jūras reģiona valstu skolotājiem

02/09/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Ja vēlies iepazīt Baltijas jūras reģiona valstu vidi un kultūras mantojumu, īstenojot eTwinning sadarbības projektu ar kolēģiem no Dānijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Somijas, Vācijas vai Zviedrijas, līdz 11.septembrim piesakies dalībai starptautiskā tiešsaistes seminārā! Pedagogam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam.

Pieteikšanās termiņš – 2020. gada 11.septembris (plkst. 9:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Somijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu. Seminārs no 24.līdz 25.septembrim notiks tiešsaistē.

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās tiešsaistes nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu. Dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra darba programmas uzmetums (PDF)

Vispārīga informācija par semināru

Tēma: ““eTwinning projekti Baltijas jūras reģiona valstīs”
Laiks: 2020.gada 24.līdz 25.septembris
Norises vieta: tiešsaistē, MS Teams, Whereby, TwinSpace
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 5 skolotāji

Prasības pretendentiem

  • Dažādu priekšmetu pamatskolas vai vidusskolas skolotājs, kas māca skolēnus no 12 līdz 16 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Baltijas jūras reģiona valstīm”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: Pixabay.com by Pexels (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi