Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pamatskolu un vidusskolu skolotājus aicina pieteikties semināram Zviedrijā par ilgtspējīgu attīstību

17/02/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Ja vēlies satikt pedagogus no dažādām Eiropas valstīm, lai kopīgi diskutētu par ilgtspējīgas attīstības veicināšanu un uzsāktu eTwinning sadarbības projektu, līdz 2.martam piesakies starptautiskajam semināram Zviedrijā! Pedagogam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot ar semināra tēmu saistītu projektu!

Seminārs “Globālie Ilgtspējīgas attīstības mērķi eTwinning projektos” no šī gada 7.līdz 9.maijam notiks Djurhamnā (Stokholmas apkārtnē), Zviedrijā. Pieteikšanās termiņš – 2020. gada 2.marts (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu.

Semināru organizē Zviedrijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Globālo pilsoniskums un izglītība ilgtspējīgai attīstībai

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt un gūt iedvesmu par to, kā savās mācību stundās iekļaut globālos mērķus ilgtspējīgai attīstībai. Galvenā uzmanība tiks pievērsta ANO Ilgtspējīgas attīstības 4.7. mērķim: līdz 2030. gadam nodrošināt, lai visi izglītojamie apgūtu zināšanas un prasmes, kas vajadzīgas ilgtspējīgas attīstības veicināšanai.

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra darba programmas uzmetums (PDF)

Vispārīga informācija par semināru

Tēma: “Globālie Ilgtspējīgas attīstības mērķi eTwinning projektos”
Laiks: 2020.gada 7.līdz 9.maijs
Vieta: Djurhamna (Stokholmas apkārtne), Zviedrija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem

 • Dažādu priekšmetu pamatskolas vai vidusskolas skolotājs, kurš māca skolēnus no 12 līdz 15 gadiem, priekšroka dabas zinātņu priekšmetu, sociālo zinību skolotājiem;
 • Reģistrējies www.etwinning.net;
 • Ir idejas eTwinning projektiem;
 • Var sazināties angļu valodā;
 • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu par ilgtspējīgu attīstību savā izglītības iestādē;
 • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • eTwinning sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • eTwinning nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas eTwinning iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • eTwinning sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Zviedrijā pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Zviedrijā”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: Pixabay.com by stokpic (Creative Commons)

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi