Izvēlne
09. maijs, 2022

eTwinning diena 2022

arrow left uz kalendāru
eTwinning diena 2022

Šogad 9. maijs ir notikumu pārpildīts, tā būs gan svētku diena, gan sēru diena Latvijā. Vienā dienā atzīmēsim Eiropas dienu, eTwinning dienu un Ukrainas kara upuru piemiņas dienu. Neatkarīgi no tā, kuru svētku vai atceres pasākumu aktivitātes iekļautas tavā dienas  plānā, aicinām ikvienu eTwinning dalībnieku pievienoties mums kaut uz dažām minūtēm un atzīmēt šī eTwinning gada tēmu – Jaunais Eiropas Bauhaus.

Šī gada eTwinning dienas tēma sakņojas gada tēmā, taču vislielākais akcents tiek likts uz skolēnu iesaisti, kopīgiem spēkiem mēģinot iztēloties labāku, iekļaujošāku un ilgtspējīgāku nākotni Eiropas skolām. Tāpēc eTwinning dienas centrā ir tēma “mana sapņu skola”. Lai atzīmētu eTwinning dienu un palīdzētu skolotājiem kopā ar saviem skolēniem iztēloties savas sapņu skolas, aicinām skolotājus iedrošināt savus skolēnus piedalīties kādā no mūsu vai Eiropas Savienības mājas vai eTwinning Eiropas Atbalsta dienesta sagatavotajām aktivitātēm!

 Kā iesaistīties?

Izvēlieties kādu no piedāvātajām aktivitātēm. Dokumentē, kā skolēni iesaistās aktivitātē un ar savu rezultātu dalies ar eTwinning kopienu, izmantojot tēmturi #eTwinningDiena vai atzīmējot mūs savā ierakstā Facebook (@etwinninglatvia) vai Twitter (@etwinningLV). Mēs apkoposim darbus un izvietosim tos e-galerijā.

Esam jau parūpējušās par sagatavotām spēlēm un izkrāsojamiem logo tiem, kuri eTwinning kopienā ir jaunpienācēji vai šogad aktivitātēm atliek mazāk laika. Savukārt tiem, kuri vēlas mazliet lielāku izaicinājumu, kopā ar Eiropas Atbalsta dienestu piedāvājam piedalīties radošajā aktivitātē “Mana sapņu skola”.

Informācija par aktivitātēm.

Attēla autors un avots: Tara Winstead no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi